Virtuaalmess

Tooge virtuaalmess oma klassiruumi!

19.-22. aprillil avatakse taaskord üle- eestilise virtuaalse Töö- ja karjäärimessi, kuhu on oodatud kõik, sh noored igas vanuses. Mess annab suurepärase võimaluse käsitleda ainetunni raames karjääriteemasid ning tuua mitmekülgsed võimalused otse klassiruumi.

Messil saab:

• arutada oma valikuvõimalusi töö- või haridusmaailmas karjäärinõustajaga;
  • valmistuda ette kooli sisseastumisvestluseks või tööintervjuuks karjääriinfo spetsialistiga või hoopiski tehisintellektiga;
  • osaleda kaasavates karjääriteemalistes töötubades (spetsiaalselt noortele mõeldud töötubade toimumisajad ja nimetused on välja toodud manuses);
  • tutvuda kutseõppeasutuste või kõrgkoolide võimalustega;
  • leida endale sobiva töökoha suvevaheajaks;
  • kuulata põnevaid esinejaid seminaridel;

Loomulikult on lisaks messil palju avastamisrõõmu ning ka mängulisust!

Registreerimine töötubadesse, karjäärinõustamisele ning kooli sisseastumisvestluse/tööintervjuu harjutamisele algab 11.aprillil. Kuna kohtade arv on piiratud, soovitame registreeruda juba varakult. Kogu tegevus toimub virtuaalselt ning  on täiesti tasuta kõigile osalistele. Messil olev info ning tegevused on kättesaadavad eesti, vene ning inglise keeles.

Palun jagage informatsiooni oma kooli õpilastele, et nad saaksid soovi korral osaleda messil. Samuti palun jagage infot ka lapsevanematele (21.04 kell 13.00 toimub just neile mõeldud töötuba teemal „Kuidas toetada oma last karjääri kujundamisel?“). Manusena on kaasas reklaam (eesti ja venekeelne), mida paluksime võimalusel levitada koolis (nt paigutada see infostendile).

Kohtumiseni virtuaalmessil!