Tugispetsialistid

Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop töötab esmaspäevast reedeni kell 8 - 15.30 II korrusel sotsiaalpedagoogi kabinetis spordisaali kõrval. Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon 51 04 911.

Kooliõde Eda Sing viibib koolimajas esmaspäeviti kell 9 - 13 II korrusel sotsiaalpedagoogi kabinetis spordisaali kõrval. Info saamiseks võib kooliõele kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Eripedagoog Maie Oppar töötab esmaspäevast reedeni kell 8 - 15.30 vana maja III korrusel eripedagoogi kabinetis. Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

HEV koordinaator Anneli Nagel töötab esmaspäevast reedeni kell 8 - 15.30 garderoobi kõrval asuvas väikeklassis.

Abiõpetaja Eve Maria Heero.

Tugiisik Siiri Männingu.

Tugiisik Elina Niido.