Alates 3. maist ootame esmaspäevast reedeni kooli kõiki 1. – 4. kl ja 9. kl õpilasi ning neid 5. – 8. kl lapsi, kes olid kutsutud kooli õppima ka distantsõppe ajal.

9. klassi õpilased tulevad majja ja lahkuvad spordisaali välisuksest. Riidehoiuks kasutavad neid stangesid, mis on spordisaali juures. Suurem osa tundidest hakkab toimuma energiaklassis, st rakendame pesaklassi põhimõtet. Tööõpetused, muusika, kunst ja kehaline toimuvad kas õues või vastavates ruumides.

Õpilasliinid sõidavad alates 3. maist järgnevalt: hommikul tuuakse lapsed kooli kella kaheksaks, esmaspäevast kolmapäevani viiakse lapsed koju 15.30 ning neljapäeval ja reedel 14.00.

Spordisaal ja jõusaal on avatud individuaalseteks treeninguteks, kuid eelneval kokkuleppel spordisaali administraatoriga tel 53321687.

Treeningud ja huviringid vabas õhus on lubatud kuni 10 inimesele, kelle hulka kuulub ka treener või juhendaja.

Endiselt kehtib nõue, et alates 12. eluaastast peavad kõik õpilased kandma kooli ruumides maske ning igasuguse pisemagi haiguse korral EI TOHI kooli tulla.

Uutest muudatustest anname kindlasti teada järgmisel nädalal.

Toidupakkide jagamine 5.- 8. kl õpilastele toimub 14. mail. Täpsem info ekoolis.

TESTI, KUI HÄSTI OSKAD SINA EESTIKEELSEID SÕNU HÄÄLDADA!

emakeelepaev

Täiendavad piirangud alates 1.märtsist

• Kontaktõppel on 1.-4. klassi õpilased.
• Distantsilt õpivad 5.-9. klassi õpilased. Õpetajad lepivad iga klassiga ise kokku, milline on õppetöö läbiviimise meetod, millistes tundides toimub videotund ja milliste tundide ajal tehakse iseseisvat tööd. Info antakse edasi eKooli kaudu.
• Tunnid toimuvad tunniplaani alusel, kui ei ole eKoolis teisiti märgitud.
• Videotundides osalemine on kohustuslik ja puudumine märgitakse eKooli.
• Kooli on lubatud 5.-9. klassi õpilasi järeleaitamistundideks ja konsultatsioonideks. Järelevastamiseks võtab õpilane ise aineõpetajaga ühendust.
• Kontaktõppel olijatele toimub toitlustamine koolis ja tavapärastel aegadel.
• Distantsilt õppivatele õpilastele pannakse kokku toidupakid, mille jagamine toimub 5. ja 19. märtsil. Täpsem info tuleb eKooli kaudu.
• Algklasside spordiringidest toimub ainult tennise individuaal treening. Täpsem info treenerilt.
• Spordisaal on alates 1. märtsist suletud.
• Alates 2. märtsist väljuvad koolibussid kell 14:00.
• Robootikaringi toimumise ja korralduse kohta annab info ringijuhendaja.

15.02 esmaspäev

• 2. klass ujumas
16.02 teisipäev
  • kelgutamine Rõuges Kirikumäel.
    Kindlasti panna SOOJALT RIIDESSE ja kaasa võtta OMA KELK!
    ➺ 1.-4. klass on kelgutamas 2. tunni ajal,
17.02 kolmapäev
  • Kell 12:00 Maakonna meistrivõistlused murdmaasuusatamises, Haanjas
18.02 neljapäev

19.02 reede
  • Reedel tuleb koolis kanda pidulikku riietust.
  • Eesti Vabariigi aastapäeva teemaline kahoot aulas
                  ➺ 2. tunni alguses 1.-3. klass
                  ➺ 3. tunni alguses 4. klass

• 5. tundi ajal Eesti Vabariigi aktus kooli parklas.

Alamkategooriaid