Tugispetsialistid

Tugiteenuseid osutab Rõuge Koostöökeskus

Maie Oppar – juhataja tel 5138321

Laivi Org- koolipsühholoog

Rõuge koolis teisipäeval ja neljapäeval. Eelnevalt aeg kokku leppida.
telefon 5916 5099

Karin Lubja – eripedagoog

Rõuge koolis esmaspäeval, teisipäev, neljapäeval ja reedel vastavalt tunniplaanile.

Liina Kaabel – logopeed

Rõuge koolis esmaspäevast reedeni vastavalt tunniplaanile.

Merle Piiskop – sotsiaalpedagoog

Rõuge koolis esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval ja reedel 8:00 – 15:30
telefon 5854 7429
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eda Sing – kooliõde

Rõuge koolis esmaspäeval ja kolmapäeval 9:00 – 13:00