Tugispetsialistid

Tugiteenuseid osutab Rõuge Koostöökeskus

Maie Oppar – juhataja tel 5138321

Laivi Org- koolipsühholoog

Rõuge koolis teisipäeval ja reedel. Eelnevalt aeg kokku leppida.

Karin Lubja – eripedagoog

Rõuge koolis esmaspäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja reedel, vastavalt tunniplaanile.

Merle Piiskop – sotsiaalpedagoog

Rõuge koolis esmaspäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja reedel 8:00 – 15:30

telefon 5854 7429

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eda Sing – kooliõde

Rõuge koolis esmaspäeval ja kolmapäeval 9:00 – 13:00