AITÄH

MTÜ Rõuge Koolile eesotsas Britt Vahteriga, FIE Andrus Piiglile, MTÜ Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskusele, EMÜ Mahekeskusele, Uma Mekk toiduvõrgustikule, Lõuna – Eesti Toiduvõrgustikule toetuse ja abi eest mahetoidu teemalise Rõuge kooli perepäeva korraldamise ja toetamise eest!

Rõuge kooli tublide koolikokkade, külaliskokkade ja laste abiga koguti juurviljalõikuri ostuks raha kokku 434, 98 eurot.

SUUR TÄNU veelkord!

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • 3.klassil ujumine kell 13.30 Väimelas.

TEISIPÄEVAL

  • Lühendatud koolipäev, bussid lähevad koju kell 12. Õpetajatel koolitus Rõuge noortekeskuses.
  • Kell 18 toimub 9.klassi lastevanemate ja õpilaste ühiskoosolek.

KOLMAPÄEVAL

  • Õpilasesinduse liikmed Tallinnas noortekonverentsil Lahe koolipäev 2018.
  • Rõuge noorsootöötajad sisustavad 1. Ja 2.vahetundi õpilastele üle-eestilise noorsootöö nädala raames.
  • Tugispetsialistid kell 13.45 Rajaleidja keskuses ümarlaual.

NELJAPÄEVAL

  • 9.klassil töövarjupäev.
  • Maia Paas ja Eliise Viling maakonna geograafiapäeval Tsentris.
  • 7.klassi õpilased lähevad kell 12.35 maakonna matemaatika laagrisse.
  • Huvijuht Inge Mälzer Rõuge noorsotöö ühisseminaril kell 17.

REEDEL

  • Mõned 9.klassi õpilased töövarjupäeval.
  • 7.klassi õpilased maakonna matemaatika laagris.
  • Rõuge noorsootöötajad sisustavad 1. Ja 2.vahetundi õpilastele üle-eestilise noorsootöö nädala raames.

LAUPÄEVAL

  • Noorkotkad ja kodutütred Osulas male-kabe võistlusel.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 26.novembril peale 1.tundi korraldab 4A klass kadrilaata aulas.
  • Teisipäeval, 27.novembril on oodatud MF Britex Tallinnasse Kultuurikatlasse tunnustusüritusele.
  • Kolmapäeval, 28.novembril maakonna vene keele olümpiaad.
  • Kolmapäeval, 28.novembril kell 16.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril maakonna võistlus Tähelepanu, Start!
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 15.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 17 Rõuge kooli playback show rahvamajas.
  • Reedel, 30.novembril tuua huvijuhi kabinetti heategevuslikku jõululoteriisse käsitöö tooteid, hoidiseid jms.
  • Reedel, 30.novembril lõpeb I trimester.
  • Reedel, 30.novembril lastekoor Antslas ühislaulmisel kell 9 – 13.
  • Reedel, 30.novembril aitavad 4 õpilast üles panna maakonna näitusmüüki Riigikogus.
  • Laupäeval, 1.detsembril MF Burbel Värskas õpilasfirmade laadal “Üle piiri turundus”.
  • Pühapäeval, 2.detsembril kell 10 – 13 heategevusliku jõululoterii pakkimine.
  • Reedel, 7.detsembril MF Burbel õpilasfirmade liikmete koolitusel Pärnus ja laupäeval, 8.detsembril õpilasfirmade laadal Pärnumaa Jõulud 2018.
  • Reedel, 14.detsembril kell 11 toimub 3.klassi klassiõhtu.
  • Reedel, 14.detsembril lähevad 4A+B maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Laupäeval, 15.detsembril MF Burbel Tartu Kaubamajas õpilasfirmade laadal.
  • Kolmapäeval, 19.detsembril kell 18 Rõuge kooli jõulupidu spordisaalis.
  • Neljapäeval, 20.detsembril jõuluaktus
  • Reedel, 21.detsembril e-õppepäev.
  • Laupäeval, 22.detsembril MF Burbel Raplas õpilasfirmade laadal.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 läheb 3.klass ujuma.
  • Kell 16 MTÜ Rõuge Kool ja kõigi huviliste – toetajate ühiskoosolek mahe toidu teemalise Rõuge kooli perepäeva organiseerimiseks.
  • Kell 16.30 on võimalus 5.-9.klassi õpilastel mängida tennist. Juhendaja Romet Heitur.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 15.30 on võimalus 5.-9.klassi õpilastel mängida tennist. Juhendaja Romet Heitur.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 13 – 15 Võru maakonna 4.klasside matemaatika pärastlõuna spordisaalis.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 8.10 algab Vaikuse minutite tesitd õpetajatele arvutiklassis.
  • Kell 18 – 20 toimub 7.klassi spordipäev koos lastevanematega spordisaalis.

REEDEL

  • Merike Helekivi haridustöötajate ametiühingu koolitusel.
  • Kell 10.30 lähevad 3 õpilast 2.klassist koos Maie Oppariga Rajaleidja õppemängude päevale.

LAUPÄEVAL

PÜHAPÄEVAL

  • Kaitseliidu 100.aastapäeval Saku Suurhallis osalevad Teho ja Toomas Kangro ning Brigitta Kostabi.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 12.novembril poistekoor ühislaulmisel Antslas kell 9 – 14.
  • Esmaspäeval, 12.novembril peale 1.tundi korraldab 4B klass mardilaata aulas. .
  • Kolmapäeval, 14.novembril lähevad kell 11.30 Võrru vaatama etendust“Põrsas Desmond ja sookolli lõks” 1.-3.klass.
  • Kolmapäeval, 14.novembril kell 16.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval , 15.novembril kell 15.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 15.novembril kell 15.30 -18 toimub 3.klassi klassiõhtu.  
  • Reedel, 16.novembril kell 18 mahetoitu propageeriv perepäev Rõuge koolimajas.
  • Reedel, 16.novembril noorkotkaste ja kodutütarde maakondlik esmaabikoolitus Sännas.
  • Pühapäeval, 18.novembril Rõuge kooli esindus külas Lätimaal Ližumsi koolis.
  • Teisipäeval, 20.novembril koolipäev kella 12-ni, õpetajatel koolitus Rõuge noortekeskuses.
  • Kolmapäeval, 21.novembril Lahe koolipäev Tallinnas.
  • Neljapäeval, 22.novembril 9.klassil töövarjupäev.
  • Neljapäeval, 22.novembril kuni reede, 23.novembrini maakonna matemaatika laager 7.-9.klassi õpilastele.
  • Laupäeval, 24.novembril noorkotkaste ja kodutütarde kabevõistlus Osulas.
  • Esmaspäeval, 26.novembril peale 1.tundi korraldab 4A klass kadrilaata aulas.
  • Kolmapäeval, 28.novembril kell 16.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 15.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 17 Rõuge kooli playback show rahvamajas.
  • Reedel, 30.novembril lõpeb I trimester.
  • Reedel, 30.novembril lastekoor Antslas ühislaulmisel kell 9 – 13.  

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Maie Oppar koolitusel.
  • 3.klass läheb Väimelasse ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Rajaleidja esindaja vaatlemas 2.klassi.
  • Direktor Toomas Raju uue arvutiprogrammi koolitusel vallamajas.

KOLMAPÄEVAL

NELJAPÄEVAL

  • Õpilasesinduse esindajad Võrumaa osaluskohvikus.
  • Miljon miksi õpituba ja tutvustus.
  • Hoolekogu koosolek kell 18.

REEDEL

  • 4A + 4B klassid sõidavad kell 10.30 ettevõtluskülla Tartusse.
  • Noorkotakste ja kodutütarde spordilaager Antslas.

LAUPÄEVAL

  • Noorkotakste ja kodutütarde spordilaager Antslas.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 5.novembril kell 16 MTÜ Rõuge Kool mahetoidu ja sellega seoses perepäeva planeerimise koosolek.
  • Kolmapäeval, 7.novembril Võru maakonna 4.klasside matemaatika pärastlõuna Rõuge koolimajas.
  • Neljapäeval, 8.novembril 7.klassi spordipäeva koos lastevanematega.
  • Esmaspäeval, 12.novembril poistekoor ühislaulmisel Antslas kell 9 – 14.
  • Esmaspäeval, 12.novembril korraldab 4B klass mardilaata.
  • Kolmapäeval, 14.novembril kell 12 etendus “Põrsas Desmaond ja sookolli lõks” Võrus 1.-3.klassile.
  • Reedel, 16.novembril mahetoitu propageeriv perepäev Rõuge koolimajas.
  • Reedel, 16.novembril noorkotkaste ja kodutütarde maakondlik esmaabikoolitus Sännas.
  • Pühapäeval, 18.novembril Rõuge kooli esindus külas Lätimaal Ližumsi koolis.
  • Kolmapäeval, 21.novembril Lahe koolipäev Tallinnas.
  • Neljapäeval, 22.novembril 9.klassil töövarjupäev.
  • Reedel, 23.novembril korraldab 4A klass kadrilaata.
  • Laupäeval, 24.novembril noorkotkaste ja kodutütarde kabevõistlus Osulas.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 17 Rõuge kooli playback show rahvamajas.
  • Reedel, 30.novembril lõpeb I trimester.
  • Reedel, 30.novembril lastekoor Antslas ühislaulmisel kell 9 – 13.  

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Maie Opppar ja Elina Järv koolitusel.
  • 3.klass läheb kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Elina Järv koolitusel.

KOLMAPÄEVAL

  • 9.klass läheb kell 11.40 – 15 Luhasoosse sügismatkale.
  • Kell 13.10 koolikontsert 1.-3.klassi õpilastele “Pipi läheb kooli”.
  • Noorkotkaste ja kodutütarde nortekogu koosolekul osalevad Brigitta Kostabi ja Mirjam Hirvesoo.

NELJAPÄEVAL

  • 1A+B klassihommik.
  • 2.klassil klassiõhtu kell 15.30 – 18.

REEDEL

  • Piret Viil ja Külli Tuisk rahvusvahelistel matemaatika õpetajate sügispäevadel.
  • Eliise Viling esindab Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolekul Rõuge kooli õpilasesindust reedest, 19.oktoobrist kuni pühapäeva, 21.oktoobrini.
  • 4B klassil ja 6.klassil kell 15 – 18 klassiõhtu.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 22.oktoobril kell 9.30 – 16 Rajaleidja konverents Võru Kandles.
  • Esmaspäeval, 22.oktoobril kell 13 huvijuhtide ainesektsioon Spring Caffees.
  • Teisipäeval, 23.oktoobril kell 9 õppenõukogu ja kell 11 kujundava hindamise koolitus Ilmatsalu koolilt.
  • Teisipäevast, 23.oktoobrist kuni kolmapäeva, 24.oktoobrini noorkotkaste ja kodutütarde metsalaager vanusele 13 – 18 aastat.
  • Esmaspäeval, 29.oktoobril kell 13.30 läheb 3.klass ujuma.
  • Neljapäevast, 1.novembrist kuni reede, 2.novembrini noorkotkaste ja kodutütarde spordilaager Antslas.
  • Reedel, 2.novembril külastab 4A+B klass ettevõtlusküla Tartus.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

TEISIPÄEVAL

KOLMAPÄEVAL

  • 7.klassil klassiõhtu kell 15.30.
  • HEV töökoosolek kell 15.30.

NELJAPÄEVAL

  • Ive Ruusamäe muusikaõpetajate sügispäevadel.
  • 8.klassil Töötukassa karjäärinõustamine 1.-2.tund.
  • 1A+B klassid lähevad kell 9.30 Võrru muuseumi ja lasteraamatukokku.
  • Kell 16 MTÜ Rõuge Kool mahetoidu teemaline koosolek.
  • 4.-6.klass lähevad kell 16.30 Elva kultuurikeskusesse vaatama etendust “Pal-tänava poised”.

REEDEL

  • Ive Ruusamäe muusikaõpetajate sügispäevadel.
  • 2.klass KIK õppekäigul Pokumaal.
  • 8.klass läheb kell 8 õppekäigule Tartu vanglasse.

LAUPÄEVAL

  • Noorkotkaste ja kodutütarde laskevõistlus. Saatjaks Karin Siig.

PÜHAPÄEVAL

  • Orienteerumisvõistlus “Käve üle küngaste” Nursipalus. Saatjaks Merilin Kurg.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 15.oktoobril Maie Oppar koolitusel Tallinnas.
  • Esmaspäeval, 15.oktoobril Elina Järv koolitusel.
  • Teisipäeval, 16.oktoobril Elina Järv koolitusel.
  • Kolmapäeval, 17.oktoobril kell 13.10 koolikontsert “Pipi läheb kooli” 1.-3.klassile.
  • Neljapäeval, 18.oktoobril 1A+B klassihommik.
  • Neljapäeval, 18.oktoobril 2.klassil klassõhtu kell 15.30 – 18.
  • Reedel, 19.oktoobril Piret Viil ja Külli Tuisk rahvusvahelistel matemaatikaõpetajate sügispäevadel.
  • Reedel, 19.oktoobril kell 15 – 18 klassiõhtu 4B klassil.
  • Reedest, 19.oktoobrist kuni pühapäeva, 21.oktoobrini EÕELi üldkoosolek Tamsalu Gümnaasiumis, osaleb 1 Rõuge ÕE liige.
  • Esmaspäeval, 22.oktoobril kell 9.30 – 16 Rjaleidja konverents Võru Kandles.
  • Teisipäeval, 23.oktoobril kell 9 õppenõukogu.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Maie Oppar HEV-KO koolitusel Tallinnas.
  • Algklassidel mihklipäevalaat aulas 1.tunni ajal.
  • Õpetajatelt loovtööde teemade laekusmise tähtaeg.
  • 3.klass alustab esmaspäeviti ujumise algõpetust, buss väljub Väimelasse kell 13.30. 

TEISIPÄEVAL

  • Ere Käis Tartus.
  • 1A+b klassid KIK-projekti toetusel õppekäigul Pokumaal kell 9.40.
  • Kell 9 – 11.30 Rõuge muinastalus viikingite õpituba 5.-6.klassile.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 8.15 läheb tütarlastekoor Parkseppa ühislaulmisele.
  • Kell 10.30 lähevad orienteerujad maakonna võistlusele.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 6.30 sõidab tüdrukute jalgpallivõistkond vabariiklikule võistlusele Valtusse.
  • Maie Oppar, Anneli Nagel ja Elina Järv autisitliku lapse kõne koolitusel.
  • Kell 12.45 aulas koolikontsert 4.-9.klassile – Valter Soosalu.
  • Kell 14.30 algab 4A klassi klassiõhtu.

REEDEL

  • Elina Järv koolitusel.
  • Õpetajate päev: 9.klassi õpilased annavad 4 tundi, bussid koju lähevad kell 12.30.
  • Õpetajatel kell 8.30 11.30 Eesti  Töötukassa koolitus: Motiveeritud töötaja on ettevõtte edukuse võti. Rollid, tugevused, oskused, väärtiused. MOTIVATSIOON.
  • Karin Siig sõidab 3 õpilasega Idee45 laagrisse Peetri kooli.

LAUPÄEVAL

  • Elina Järv koolitusel.
  • Karin Siig 3 õpilasega Idee45 laagris Peetri koolis.


PÜHAPÄEVAL

  • Karin Siig 3 õpilasega Idee45 laagris Peetri koolis.

EELINFO

  • Kolmapäeval, 10.oktoobril kell 15.30 toimub 7.klassil klassiõhtu.
  • Neljapäeval, 11.oktoobril 1.-2.tund 8.klassile karjäärinõustamine.
  • Neljapäeval, 11.oktoobril Ive Ruusamäe muusikaõpetajate sügispäevadel.
  • Neljapäeval, 11.oktoobril 1A + B Võrus muuseumis ja raamatukogus kell 9.30 – 12.15.
  • Neljapäeval, 11.oktoobril kell 16 – 18 MTÜ Rõuge Kool koosolek mahetoidu teemal.
  • Neljapäeval, 11.oktoobril kell 16.30 lähevad 4.-6.klass Elva Kultuurikeskusesse VAT-teatri etendusele “Pal-tänava poisid”.
  • Reedel, 12.oktoobril Ive Ruusamäe muusikaõpetajate sügispäevadel.
  • Laupäeval, 13.oktoobril noorkotkad ja kodutütred laskevõistlusel.
  • Esmaspäeval, 15.oktoobril Maie Oppar koolitusel Tallinnas.
  • Kolmapäeval, 17.oktoobril kell 13.10 koolikontsert “Pipi läheb kooli” 1.-3.klassile.
  • Neljapäeval, 18.oktoobril 1A+B klassihommik.
  • Reedel, 19.oktoobril Piret Viil ja Külli Tuisk matemaatikaõpetajate sügispäevadel.
  • Reedest, 19.oktoobrist kuni pühapäeva, 21.oktoobrini EÕELi üldkoosolek Tamsalu Gümnaasiumis, osaleb 1 Rõuge ÕE liige.
  • Teisipäeval, 23.oktoobril kell 9 õppenõukogu.

Alamkategooriaid

6htu.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool