NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klass ujuma.
  • Kell 15.30 töötajate kohtumine Rõuge valla raamatupidajaga.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 10.30 – 14 toimub 2.klassil õppekäik Pähnile.
  • Kell 12 toimub Võru maakonna geograafia olümpiaad.

KOLMAPÄEVAL

  • Rõuge kooli õpilasesindus tähistab saabuvat sõbrapäeva: postkastid, sõbralik hommikvõimlemine, üllatused ja mäng “Minu klass suudab”

3.tunni ajal 1.-3.klassile

4.tunni ajal 4.-6.klassile

5.tunni ajal 7.-9.klassile

  • Robootikaringist ja juhendaja Triinust filmi tegemine.
  • Kell 15.30 ekooli koolitus õpetajatele.

NELJAPÄEVAL

  • 1A+B ja 4A+B lähevad kell 10 Otepääle Winterplace.
  • Kell 10.30 – 14 on 7.klass tuubitamas Veemäel.
  • Kell 13 toimub Võru maakonna HEV-koordinaatorite ainesektsioon Rõuge koolis.
  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtluskoolitusel Tallinnas.

REEDEL

  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtluskoolitusel Tallinnas.
  • Poistekooril kell 11 – 14 ettelaulmine Võru Kandles.
  • Õppealajuhataja Ere Käis VUNK ehk liikuma kutsuva kooli koolitusel Tartus.
  • Rahvatantsu pererühmal laager kell 11 – 14.

LAUPÄEVAL

  • Eesti rahvatantsu ansamblite laager Rõuge koolis.

PÜHAPÄEVAL

  • Eesti rahvatantsu ansamblite laager Rõuge koolis.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 18.veebruaril ja teisipäeval, 19.veebruaril direktor Toomas Raju koolijuhtide õppekäigul Brüsselis.
  • Teisipäevast, 19.veebruarist kell 15.30 taasalustab tennise treening.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril kell 12.45 tuleb 9.klassile külla Võru Gümnaasiumi esindus.
  • Neljapäeval, 21.veebruaril lähevad 4A+B klassid Tallinnasse õppekäigule.
  • Reedel, 22.veebruaril kell 12 EV101 aktus aulas.
  • Laupäevast, 23.veebruarist kuni pühapäeva, 3.märtsini talvine koolivaheaeg.
  • Esmaspäevast, 25.veebruarist kuni teisipäeva, 5.märtsini osaleb huvijuht Inge Mälzer Rõuge Noorsootöö Keskuse Erasmus+ programmi projekti "Zackathon" raames õppevisiidil Slovakkias  Nizna piirkonnas eesmärgiga tutvuda noorte tööelu, noorte ettevõtlikkust ja karjäärivalikuid toetavate tegevustega.
  • Teisipäeval, 5.märtsil kell 13 – 15 toimub 8.-9.klassi tüdrukute õppekäik Võrumaa muuseumi rahvariiete õpituppa.
  • Kolmapäeval, 6.märtsil 9.klassil külas Parksepa Keskkooli esindus.
  • Neljapäeval, 7.märtsil läheb 9.klass kella 11-ks Tartu loodusmuuseumi õpituppa “Maailma ökosüsteemid”.
  • Neljapäeval, 7.märtsil läheb 2.klass kella 10.30-ks Tartusse AHHAAsse.
  • Reedel, 8.märtsil lõpeb II trimester, hinded ja sõnalised hinnangud.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Õpetaja Karin Siig puhkusel 4.- 13.veebruar.
  • 9.klassil 4.tunni ajal esmaabi koolitus kooliõe Eda Sing poolt.
  • 2.-3.klass läheb kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Õpetaja Merilin Kurg koolitusel.
  • Õpetaja Piret Viil läheb kell 15 ainesektsiooni koosolekule.

KOLMAPÄEVAL

  • Võru maakonna 7.-9.klasside matemaatika olümpiaadi piirkonnavoor.

NELJAPÄEVAL

  • Turvalise internetipäeva minikonverents Haanja rahvamajas kell 12 – 17.
  • Kaja Soovikut ei ole alates 13.30-st.

REEDEL

  • Õpetaja Piret Viil 8. – 10.veebruar konverentsil Tartus.
  • 8.-9.klass läheb kell 8 Tartusse haridusmessile Intellektika.
  • 2.-4.klassi noorkotkad ja kodutütred lähevad koos Merle Piiskopi ja Kaja Soovikuga räätsamatkale kell 12 – 15.
  • Vanemate noorkotkaste ja kodutütarde laager Loosi külakeskuses alates kella 15.30-st.

LAUPÄEVAL

  • Vanemate noorkotkaste ja kodutütarde laager Loosi külakeskuses kella 13.30-ni.
  • Minifirma Burbel ja huvijuht Inge Mälzer Tallinnas üle-eestilisel õpilasfirmade laadal.

EELINFO

  • Teisipäeval, 12.veebruaril kell 12 Võru maakonna geograafia olümpiaad.
  • Kolmapäeval, 13.veebruaril õpilasesinduse korraldusel klassidevaheline sõbrapäevamäng “Minu klass suudab”.
  • Kolmapäeval, 13.veebruaril töötajate töökoosolek kell 15.30.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril 1A+B ja 4A+B klassid Otepää Winterplaces.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril läheb 7.klass kell 11 Veemäele tuubitama.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril kell 13 Võru maakonna HEV-koordinaatorite koosolek Rõuge koolis.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril ja reedel, 15.veebruaril huvijuht Inge Mälzer INNOVE Edu ja Tegu ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tallinnas.
  • Reedel, 15.veebrauril kell 11 – 14 poistekooride I ettelaulmine Võrus Kandles.
  • Laupäeval, 16.veebrauril ja pühapäeval, 17.veebrauril Eesti rahvatantsuansamblite laager Rõuge koolis.
  • Esmaspäeval, 18.veebruaril ja teisipäeval, 19.veebruaril direktor Toomas Raju koolijuhtide õppekäigul Brüsselis.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril kell 12.45 tuleb 9.klassile külla Võru Gümnaasiumi esindus.
  • Reedel, 22.veebruaril kell 12 EV101 aktus aulas.
  • Laupäevast, 23.veebruarist kuni pühapäeva, 3.märtsini talvine koolivaheaeg.
  • Esmaspäevast, 25.veebruarist kuni teisipäeva, 5.märtsini osaleb huvijuht Inge Mälzer Rõuge Noorsootöö Keskuse Erasmus+ programmi projekti "Zackathon" raames õppevisiidil Slovakkias  Nizna piirkonnas eesmärgiga tutvuda noorte tööelu, noorte ettevõtlikkust ja karjäärivalikuid toetavate tegevustega.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Kell 9 aulas koolikontsert “Muusikatund Tanja (Mihhailova – Saar) ja Mihkliga (Mattisen).
  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 9 läheb 5.-6.klass Otepää Winterplace.
  • Kell 11.30 läheb 1.-2.klass Võrru vaatama etendust “Sipsik”.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 11.30 lähevad algklasside õpetajad Ilmatsalu kooli külla kolleegidelt kujundavat hindamist õppima.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 9.30 lähevad 2 õpilast Võru maakonna eesti keele olümpiaadile.
  • Kell 13.30 läheb 8-liikmeline 6.klassi võistkond Võru maakonna inglise keele võistlusele.

REEDEL

  • Kell 11.30 läheb 7-liikmeline võistkond Võru maakonna Nuputa võistlusele.
  • 4.-5.tund toimub KEAT-projekti raames Päästeameti loeng 6.klassile.
  • Kell 15.30 – 18 toimub rahvatantsu pererühma laager.

LAUPÄEVAL

  • Võru maakonna bioloogia olümpiaad.

PÜHAPÄEVAL

  • Rahvatantsu pererühm läheb I tantsupeo ülevaatusele.

EELINFO

  • Esmaspäevast, 4.veebruarist kuni kolmapäeva, 13.veebruarini õpetaja Karin Siig puhkusel.
  • Teisipäeval, 5.veebruaril õpetaja Merilin Kurg koolitusel.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril läheb 9.klass Tartusse Intellektika messile.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril läheb 7.klass Veemäele kelgutama.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril kell 13 – 17 turvalise internet päeva minikonverents Haanja rahvamajas.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril ja reedel, 8.veebruaril õpetaja Piret Viil konverentsil.
  • Reedel, 8.veebruaril kell 12 – 15 toimub 2.-4.klassi kodutütarde ja noorkotkaste räätsamatk.
  • Laupäeval, 9.veebruaril viibib minifirma Burbel ja huvijuht Inge Mälzer Tallinnas üle-eestilisel õpilasfirmade laadal.
  • Teisipäeval, 12.veebruaril Võru maakonna geograafia olümpiaad.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril 1A+B ja 4A+B klassid Otepää Winterplaces.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril ja reedel, 15.veebruaril huvijuht Inge Mälzer Edu ja Tegu ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tallinnas.
  • Esmaspäeval, 18.veebruaril ja teisipäeval, 19.veebruaril direktor Toomas Raju koolijuhtide õppekäigul Brüsselis.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Reedel, 22.veebruaril EV101 aktus.
  • Laupäevast, 23.veebruarist kuni pühapäeva, 3.märtsini talvine koolivaheaeg.
  • Esmaspäevast, 25.veebruarist kuni teisipäeva, 5.märtsini osaleb huvijuht Inge Mälzer Rõuge Noorsootöö Keskuse Erasmus+ programmi projekti "Zackathon" raames õppevisiidil Slovakkias  Nizna piirkonnas eesmärgiga tutvuda noorte tööelu, noorte ettevõtlikkust ja karjäärivalikuid toetavate tegevustega.

Õppetegevuse korraldamisel arvestatakse välisõhu temperatuuri ja tuule kiiruse koosmõjust sõltuvat tuule-külma indeksit ning organismile tegelikult toimivat välisõhu temperatuuri.

(3) Õppetunnid võib ära jätta, kui sõit kooli ja tagasi ei ole korraldatud ja tegelikult toimiv välisõhu temperatuur on:
1) miinus 20 ºC ja madalam 1.–6. klassis;
2) miinus 25 ºC ja madalam 7.–9. klassis.

(4) Madalast välisõhu temperatuurist hoolimata kooli tulnud õpilastele korraldatakse kojusaatmise võimaluseni erinevaid tegevusi.

(6) Tegelikult toimivat välisõhu temperatuuri hinnatakse Riigi Ilmateenistuse veebilehel http://www.ilmateenistus.ee avaldatud igapäevaste ilmavaatluste andmete ja Terviseameti veebilehel avaldatud tuule-külma indeksi tabeli alusel.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 2.-3.klass läheb kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Lastekoor läheb kell 8.10 ettelaulmisele Võru Kandlesse.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 10 algab aulas Rõuge, Antsla ja Parksepa ühine poistekooride laulupäev.

NELJAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tartus.
  • Noorkotkaste ja kodutütarde suusavõistlus Haanjas.

REEDEL

  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tartus.
  • Rõuge kooli I poiste võistkond vabariiklikul saalijalgpalli võistlusel Viljandis esindamas Võrumaad.
  • Rahvatantsurühma perelaager kell 15.30 – 17.30.
  • Võrumaa algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.

LAUPÄEVAL

  • Võrumaa algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Võru maakonna keemiaolümpiaad.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 9 lähevad 5.-6.klass Otepää Winterplace.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril Võru maakonna eesti keele olümpiaad.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril Võru maakonna 6.klassi inglise keele võistlus.
  • Reedell, 1.veebruaril maakonna Nuputa võistlus.
  • Reedel, 1.veebruaril 4.-5.tund 6.klassi KEATi raames Päästeameti koolitus.
  • Pühapäeval, 3.veebruaril rahvatantsu pererühmade esimene ülevaatus.
  • Esmaspäevast, 4.veebruarist kuni kolmapäeva, 13.veebruarini õpetaja Karin Siig puhkusel.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril läheb 9.klass Tartusse Intellektika messile.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril kell 13 – 17 turvalise internet päeva minikonverents Haanja rahvamajas.
  • Reedel, 8.veebruaril kell 12 – 15 toimub 2.-4.klassi kodutütarde ja noorkotkaste räätsamatk.
  • Laupäeval, 9.veebruaril viibib minifirma Burbel ja huvijuht Inge Mälzer Tallinnas üle-eestilisel õpilasfirmade laadal.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril 1A+B ja 4A+B klassid Otepää Winterplaces.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril ja reedel, 15.veebruaril huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tallinnas.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Reedel, 22.veebruaril EV101 aktus.

ESMASPÄEVAL

  • 2.-3.klassi ujumine kell 13.30

TEISIPÄEVAL

  • Kell 9 algab Võru maakonna 6.-9.klassi poiste saalijalgpalli alagrupi mängud Rõuge spordisaalis.

KOLMAPÄEVAL

  • Lastekoori proov 7.-8.tund

NELJAPÄEVAL

  • Võru maakonna 6.-9.klassi tüdrukute saalijalgpalli võistlused Võru spordihoones.
  • Kell 10.30 läheb 2.klass Metsavenna talu kelgumäele.

REEDEL

  • Kodutütarde organisatsiooni 87.aastapäev – vormikandmispäev ja kringil söömine 6.tunni ajal vene keele klassis.
  • 1.-4.klass läheb kell 11.30 Võrru kinno vaatama filmi “Lotte ja kadunud lohed”.
  • Lastekoori proov 6.-7.tund.
  • Beyblade mängude võistlus 7.-8.tund aulas.
  • 1A klassi klassiõhtu kell 14 – 17.
  • Rahvatantsu pererühma laager kell 15.30 – 18.

PÜHAPÄEVAL

  • Pokumaal kodutütarde sünnipäevapidu. Osalevad Karin Siig, Brigitta Kostabi ja Anu Kukk.

EELINFO

  • Teisipäeval, 22.jaanuaril kell 8.30 läheb lastekoor ettelaulmisele Võru Kandlesse.
  • Kolmapäeval, 23.jaanuaril kell 10 poistekoori laulupäev koos Antsla ja Parksepaga.
  • Neljapäeval, 24.jaanuaril ja reedel, 25.jaanuaril Inge Mälzer ettevõtluskooitusel.
  • Reedel, 25.jaanuaril kell 16-st kuni laupäeva, 26.jaanuari kella 13-ni Võru maakonna algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 9 lähevad 5.-6.klass Otepää Winterplace.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril maakonna Nuputa võistlus.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril eesti keele olümpiaad.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril 6.klassi inglise keele võistlus.
  • Reedel, 1.veebruaril 4.-5.tund 6.klassi KEATi raames Päästeameti koolitus.
  • Pühapäeval, 3.veebruaril rahvatantsu pererühmade esimene ülevaatus.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 2.-3.klass läheb ujuma kell 13.30.

TEISIPÄEVAL

KOLMAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tartu SPARK, sTARTUp hubis ja Tallinnas superministeeriumis.
  • Võrumaa Õpilasesinduste Liidu koosolek kell 12 Värskas.

NELJAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tehnopolis, Startup`is, Telliskivi loomelinnakus Lift 99-s.
  • 4.klasside õpilased lähevad kell 13.55 viima kingitust Võru loomade varjupaika.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

REEDEL

  • Lastekoor läheb kell 10.30 Võru Kesklinna Kooli ühislaulmisele.
  • Rahvatantsurühm läheb kell 12.15 tantsulaagrisse Parksepa keskkooli.
  • Õpetaja Karin Siig läheb koos Karel ja Kaspar Kimmeliga kell 12 Vilniusse Vabadusjooksule Võrumaa esindajatena.
  • MF Burbel liikmed lähevad Tartusse õpilasfirmade müügikoolitusele.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

EELINFO

  • Teisipäeval, 15.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside poiste saalijalgpalli meistrivõistluste alagrupp Rõuge spordisaalis.
  • Neljapäeval, 17.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused Rõuge spordisaalis.
  • Reedel, 18.jaanuaril Kodutütarde organisatsiooni 87.aastapäev, vormikandmispäev ja sünnipäev 6.tunni ajal vene keele klassis.
  • Teisipäeval, 22.jaanuaril kell 8.30 läheb lastekoor ettelaulmisele Võru Kandlesse.
  • Reedel, 25.jaanuaril kell 16-st kuni laupäeva, 26.jaanuari kella 13-ni Võru maakonna algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.

 

Uuel aastal uusi mõtteid,
uusi rõõme, visadust,
hetki rõõmsaid,
hetki kauneid,
hästi palju armastust. 


Pildiotsingu talvine rõuge tulemus


Alamkategooriaid

sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool