NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Kell 11.30 lähevad 1.-3.klass Võru Kandlesse vaatama filmi Sipsik.
  • Kella 14-ks lähevad 2.-3.klassi õpilased otse kinost ujuma Väimelasse.

TEISIPÄEVAL

  • 7.tunni ajal tulevad Võru Gümnaasiumi esindajad tutvustama õppimisvõimalusi 9.klassile.

KOLMAPÄEVAL

  • Alates 3.tunnist Töötukassa Võrumaa osakonna esindajad nõustamas 8. Ja 9.klassi.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 9.50 – 11.05 toimub 3.-9.klassile Valga Gümnaasiumi ja Valga muuseumi koostöös õpilaste teadusfestivali töötoad (molekulaar, tehisliha, külmkuivatus, must jäätis, vastlad)
  • Kell 13 lähevad noorkotkad ja kodutütred Antslasse uute liikmete vastuvõtule ja tänuüritusele.

REEDEL

  • 4.tunni ajal Eesti Vabariigi 102.aastapäevale pühendatud kontsert-aktus aulas ja mälestushetked Vabadussõja ausamba juures.
  • Koolipäev lõpeb bussid koju kell 12. Algab koolivaheaeg, mis kestab 1.märtsini.
  • Kell 16.30 lähevad noorkotkad ja kodutütred Sänna rännakmatkale algusega Võru Kaitseliidu majast Karja 24. Tagasi laupäeval, 22.veebruaril umbes kell 14.

EELINFO

  • Koolivaheaeg 24.veebruar 2020 – 1.märts 2020.
  • Esmaspäeval, 2.märtsil KEAT programme raames loeng hättasattunud metsloomaga käitumisest Helen Kivisild 2.tund – 4.klass, 3.tund 5A+B klass, 4.tund – 6.klass.
  • Kolmapäeval, 4.märtsil 9.klassile sisseastumise simulatsioonivestlused Töötukassa poolt.
  • Neljapäevast 5.märtsist kuni esmaspäeva, 9.märtsini noortevahetuse projekt “Sport on elu” koos Narva Paju Kooliga Narvas.
  • Reedel, 6.märtsil II trimestri lõpp: hinded ja sõnalised hinnangud.
  • Reedel, 6.märtsil kell 10 maakondlik matemaatika olümpiaad 4.-6.klassile Urvastes.
  • Esmaspäeval, 9.märtsil rahatarkuste tund Liisi Kirchiga: 4.tund – 7.klass, 5.tund – 8.klass, 6.tund – 9.klass, kell 15.35 õpetajatele.
  • Esmaspäeval, 9.märtsil kell 13.40 koolikontsert Uku Suvistega.
  • Neljapäeval, 12.märtsil KEAT programme raames 2.tunni ajal matkatarkuste loeng Jaanus Tammesoo poolt Kaitseliidust.
  • Neljapäeval, 12.märtsil maakondlik Tähelepanu, Start teine voor.
  • Neljapäeval, 12.märtsil 4.klasside maakondlik matemaatika päev kell 12.30 – 14.30.
  • Esmaspäeval, 16.märtsil kell 11.30 läheb 2A+B Võrumaa muuseumi ja pärast ujuma Väimelasse.
  • Esmaspäeval, 16.märtsil kell 12.30 lähevad 5. – 9.klassi õpilased vaatama Võru Gümnaasiumi etendust Grease.
  • Teisipäeval, 17.märtsil 5.tunni ajal loeng inimõigustest Eestis 7.-9.klassile.
  • Teisipäeval, 17.märtsil kell 12.45 koolikontsert “Suur pauk”.
  • Reedel, 20.märtsil kell 12 loeng õpetajatele õpioskuste vähendamise võimalustest.
  • Reedel, 27.märtsil 3.-4.tunni ajal 6.klassile KEAT programmi raames loeng ohutusest Päästeameti poolt.
  • Laupäeval, 28.märtsil Võrumaa robootikapäev Rõuge spordisaalis.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klassi õpilased ujuma.
  • Algab TURVALISE INTERNETI NÄDAL 11.-18.veebruar 2020.

TEISIPÄEVAL

  • 4 õpilast osalevad maakondlikul geograafia olümpiaadil Antsla Gümnaasiumis.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 10.30 – 12 osalevad 8.klassi õpilased Märt Treieri loengul “Georgi ja Kaspari lugu” Varstu Kultuurikeskuses
  • Koolis ei ole pikapäevarühma õpetaja Maris Kõiv, sotsiaalpedagoog Merle Piiskop.
  • 3.klassil klassiõhtu kell 15.30 – 18.30.
  • 8.klassil lastevanemate koosolek kell 17.30.

NELJAPÄEVAL

  • 9.klass läheb kell 8 Tartusse Intellektika messile.
  • 4.tunni ajal 6.klassile KEAT projekti raames loeng küberturvalisusest noorsoopolitseinik Inga PLoomi poolt.
  • 2A klassil klassiõhtu kell 13 – 15.30.

REEDEL

  • Sõbrapäeva mängutunnid kooliastmeti 2.-4.tunni ajal spordisaalis õpilasesinduse organiseerimisel. Sõvbrapäeva postkastid ja 8.klassi poolt kohvik.
  • Külas Mihkel Kirch 2.-3.tunni ajal 8. Ja 9.klassil.
  • Kell 11.50 koolikontsert TALVEETNO aulas.
  • 4.klassil klassiõhtu kell 12 – 15 Rõuge noortekeskuses.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 17.veebruaril lähevad 1.-3.klassi õpilased kell 11.30 vaatama filmi “Sipsik” Võru Kandlesse.
  • Teisipäeval, 18.veebruaril kell 13.40 tuleb 9.klassile külla Võru Gümnaasiumi esindus.
  • Kolmapäeval, 19.veebruaril VÕELi üldkoosolek Osulas.
  • Kolmapäeval, 19.veebruaril külas Eesti Töötukassa karjäärinõustajad: 9.klassile individuaalnõustamised ja 8.klassile grupinõustamine.
  • Kolmapäev, 19.veebraurist kuni teisipäev, 25.veebrauarini Zackathoni projekti õppevisiit Tallinnas ja Võrumaal koos Itaalia ja Slovakkia partneritega, osaleb huvijuht Inge Mälzer.
  • Neljapäeval, 20.veebruaril Valga Gümnaasiumi õpilaste Teadusfestivali töötoad Rõuge koolis 3.-9.klassi õpilastele kell 9.50 – 11.05.
  • Neljapäeval, 20.veebruaril uute noorkotkaste ja kodutütarde liikmete vastuvõtt Antsla Gümnaasiumis kell 14.
  • Reedel, 21.veebruaril 4.tunni ajal Eesti Vabariigi aastapäeva aktus aulas ja mälestushetked Vabadussõja ausamba juures, bussid koju kell 12.
  • Reedel, 21.veebruaril õpetajad Maia Paas, Piret Viil, Liina Kaabel, Külli Tuisk meeskonnakoolitusel “Tähenduslik õppimine”.
  • Reede, 21.veebruarist kuni laupäeva, 22.veebruarini noorkotkastel ja kodutütardel Sänna rännkamatk.
  • Laupäevast, 22.veebruarist kuni pühapäeva, 1.märtsini koolivaheaeg.
  • Esmaspäeval, 2.märtsil KEAT projekti raames Keskkonnaameti loeng käitumisest hättasattunud metsloomaga Helen Kivisild poolt 2.tunni ajal 4.klassile, 3.tunni ajal 5A+B klass ja 4.tunni ajal 6.klassile.
  • Kolmapäeval, 4.märtsil kell 10 maakondlik matemaatika olümpiaad 4.-6.klassile.
  • Neljapäevast 5.märtsist kuni esmaspäeva, 9.märtsini noortevahetuse projekt “Sport on elu” koos Narva Paju Kooliga Narvas.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Eripedagoog Maie Opparit ei ole. Tööülesannete täitmisel HTMis.

KOLMAPÄEVAL

  • Eripedagoog Maie Opparit ei ole. Tööülesannete täitmisel HTMis.
  • Õpetaja Merilin Kurg koolitusel.
  • Maakonna matemaatika olümpiaad 7.-9.klassile kell 9.30 – 13.

NELJAPÄEVAL

  • Maakonna inglise keele võistlus 6.klassile kell 13.30 – 16.
  • Õpetaja Maarja Kallas koolitusel.

REEDEL

  • Õpetajad Maarja Kallas ja Merilin Kurg koolitusel.
  • Töövarjupäevast osavõtnud 8.-9.klassi õpilased ärilõunal Võrus Georgi hotelli restoranis kell 13 projekti Zackathon raames.
  • 12+ noorkotkaste ja kodutütarde laager Kuldres.

LAUPÄEVAL

  • 12+ noorkotkaste ja kodutütarde laager Kuldres
  • Maakonna ajaloo olümpiaad algusega kell 10 Võru Kreutzwaldi Koolis.

EELINFO

  • Teisipäeval, 11.veebruaril kell 10 maakonna geograafia olümpiaad Antsla Gümnaasiumis.
  • Kolmapäeval, 12.veebruaril kell 10.30 – 12 Märt Treieri “Georgi ja Kaspari lugu” Varstu kultuurikeskuses Rõuge valla koolide 8.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 13.veebruaril osaleb 9.klass Intellektika messil Tartus.
  • Reedel, 14.veebruaril korraldab õpilasesindus sõbrapäeva kooliastmeti 2.-4.tunni ajal spordisaalis.
  • Reedel, 14.veebruaril külalisõpetaja Mihkel Kirch 2.tund 9.klassis ja 3.tund 8.klassis.
  • Reedel, 14.veebruaril kell 11.50 koolikontsert TALVE ETNO aulas.
  • Reedel, 14.veebruaril kell 12 – 15 toimub 4.klassil klassiõhtu Rõuge noortekeskuses.
  • Kolmapäev, 19.veebraurist kuni teisipäev, 25.veebrauarini Zackathoni projekti õppevisiit Tallinnas ja Võrumaal koos Itaalia ja Slovakkia partneritega, osaleb huvijuht Inge Mälzer.
  • Neljapäeval, 20.veebruaril Valga Gümnaasiumi õpilaste Teadusfestivali töötoad Rõuge koolis 3.-9.klassi õpilastele kell 9.50 – 11.05.
  • Neljapäeval, 20.veebruaril uute noorkotkaste ja kodutütarde liikmete vastuvõtt.
  • Reedel, 21.veebruaril 4.tunni ajal Eesti Vabariigi aastapäeva aktus aulas ja mälestushetked Vabadussõja ausamba juures, bussid koju kell 12.
  • Reedel, 21.veebruaril õpetajad Maia Paas, Piret Viil, Liina Kaabel, Külli Tuisk meeskonnakoolitusel “Tähenduslik õppimine”.
  • Reede, 21.veebruarist kuni laupäeva, 22.veebruarini noorkotkastel ja kodutütardel Sänna rännkamatk.
  • Laupäevast, 22.veebruarist kuni pühapäeva, 1.märtsini koolivaheaeg.

Alamkategooriaid

6htu.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool