NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 6.klass ja 4 saatjat (Karin Siig, Maie Oppar, Kaja Soovik, Merle Piiskop) projekti “Tutvumine imelise Narvaga: kultuur ja sport” seotult Narvas.
  • 3.klassil ujumine Väimelas kell 13.30.
  • Huvilistel võimalik mängida tennist koos Romet Heituriga alates kella 16.30-st.

TEISIPÄEVAL

  • 6.klass ja 4 saatjat (Karin Siig, Maie Oppar, Kaja Soovik, Merle Piiskop) projekti “Tutvumine imelise Narvaga: kultuur ja sport” seotult Narvas.

KOLMAPÄEVAL

  • 6.klass ja 4 saatjat (Karin Siig, Maie Oppar, Kaja Soovik, Merle Piiskop) projekti “Tutvumine imelise Narvaga: kultuur ja sport” seotult Narvas.
  • Noorkotkaste ja kodutütarde tunnustusüritus Tsentris Väimelas, buss väljub tunnustatutega kell 15.15.

NELJAPÄEVAL

  • Kooli raamatukogu suletud.

REEDEL

  • Toomas Raju, Külli Tuisk ja Piret Viil viibivad erinevatel üritustel koolist eemal.
  • Minifirma Burbel ja juhendaja Inge Mälzer Pärnus õpilasfirmade koolitusel.

LAUPÄEVAL

  • Minifirma Burbel ja juhendaja Inge Mälzer Pärnus õpilasfirmade laadal “Pärnumaa Jõulud”.
  • MTÜ Rõuge Kool ja hoolekogu heategevusmüügiga Võru jõululaadal.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 10.detsembril 3.klass ujumas Väimelas.
  • Teisipäeval, 11.destembril huvijuht Inge Mälzer Liikuma kutsuva kooli ehk VUNK seminaril Tartus kell 10.30 – 15.
  • Teisipäeval, 11.detsembril kell 12 läheb 6.klass maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Kolmapäeval, 12.detsembril võetakse 8.-9.klassi õpilastelt Vaikuse minutite programme raames vereproovi.
  • Neljapäeval, 13.detsembril teevad 8.-9.klassi õpilased 2.-4.tunni ajal Vaikuse minutite programme raames tähelepanu testi.
  • Neljapäeval, 13.detsembril Vastseliinas Nutikate päev, kus osaleb 4+4 õpilast.
  • Reedel, 14.detsembril kell 11 toimub 3.klassi klassiõhtu.
  • Reedel, 14.detsembril lähevad 4A+B maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Laupäeval, 15.detsembril MF Burbel Tartu Kaubamajas õpilasfirmade laadal.
  • Esmaspäeval, 17.detsembril läheb 3.klass kell 13.30 ujuma Väimelasse.
  • Kolmapäeval, 19.detsembril lõpeb koolipäev kell 12, bussid koju.
  • Kolmapäeval, 19.detsembril kell 18 Rõuge kooli jõulupidu spordisaalis.
  • Neljapäeval, 20.detsembril kell 8 jõuluaktus: jõulutunnustused ja mud tunnustamised.
  • Neljapäeval, 20.detsembril kell 10 koolikontsert “Rännak läbi popmuusika ajaloo” kellpillikvarteti esituses.
  • Reedel, 21.detsembril e-õppepäev.
  • Laupäeval, 22.detsembril MF Burbel Raplas õpilasfirmade laadal.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 4A klass peab aulas kadrilaata.
  • 3.klass läheb kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Minifirma Britex on nomineeritud Edu ja Tegu konkursil. 2018. aasta parimate ettevõtlusõppe edendajate tunnustamine toimub Tallinnas Kultuurikatlas.

KOLMAPÄEVAL

  • Võru maakonna vene keele olümpiaad, osalevad 2 õpilast 7.klassist.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop töökoosolekul Võrus alates kella 12.30-st.
  • Kell 15.30 MTÜ Rõuge Kool mahetoidu teemaline koosolek.

NELJAPÄEVAL

  • Võru maakonna Tähelepanu, Start võistlus Võru spordihoones kell 10.
  • Kell 17 playback show Rõuge rahvamajas.

REEDEL

  • Lõpeb I trimester, hinded ja sõnalised hinnangud.
  • 4 noormeest 8.klassist lähevad Riigikooku appi üles panama Võrumaa näitusmüüki.
  • Lastekoor läheb kell 8.15 Antslasse ühislaulmisele.
  • Maie Oppar ja Merle Piiskop toimetuleku päeval Urvastes.
  • Heategevusliku jõulumüügi tarbeks esemete ja toodete toomine huvijuhi kabinetti.

LAUPÄEVAL

  • Minifirma Burbel Värskas õpilasfirmade laadal “Üle piiri turundus”.
  • Robootikaringi nooremate võistkond Robotexi võistlusel Tallinnas.  

PÜHAPÄEVAL

  • Heategevuslikuks jõululaadaks pakkimine kell 10 – 13 koolimajas.

EELINFO

  • Kaitseliidu Võrumaa maleva noorkotkaste ja kodutütarde tunnustusüritus Tsentris.
  • Reedel, 7.detsembril MF Burbel õpilasfirmade liikmete koolitusel Pärnus ja laupäeval, 8.detsembril õpilasfirmade laadal Pärnumaa Jõulud 2018.
  • Laupäeval, 8.detsembril kell 10 – 16 Võru linna jõululaat, kus osaleb ka heategvusliku jõululoosiga Rõuge kooli hoolekogu ja lapsevanemad.
  • Teisipäeval, 11.detsembril kell 12 läheb 6.klass maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Kolmapäeval, 12.detsembril võetakse 8.-9.klassi õpilastelt Vaikuse minutite programme raames vereproovi.
  • Neljapäeval, 13.detsembril teevad 8.-9.klassi õpilased 2.-4.tunni ajal Vaikuse minutite programme raames tähelepanu testi.
  • Reedel, 14.detsembril kell 11 toimub 3.klassi klassiõhtu.
  • Reedel, 14.detsembril lähevad 4A+B maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Laupäeval, 15.detsembril MF Burbel Tartu Kaubamajas õpilasfirmade laadal.
  • Kolmapäeval, 19.detsembril kell 18 Rõuge kooli jõulupidu spordisaalis.
  • Neljapäeval, 20.detsembril jõuluaktus.
  • Reedel, 21.detsembril e-õppepäev.
  • Laupäeval, 22.detsembril MF Burbel Raplas õpilasfirmade laadal.

AITÄH

MTÜ Rõuge Koolile eesotsas Britt Vahteriga, FIE Andrus Piiglile, MTÜ Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskusele, EMÜ Mahekeskusele, Uma Mekk toiduvõrgustikule, Lõuna – Eesti Toiduvõrgustikule toetuse ja abi eest mahetoidu teemalise Rõuge kooli perepäeva korraldamise ja toetamise eest!

Rõuge kooli tublide koolikokkade, külaliskokkade ja laste abiga koguti juurviljalõikuri ostuks raha kokku 434, 98 eurot.

SUUR TÄNU veelkord!

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • 3.klassil ujumine kell 13.30 Väimelas.

TEISIPÄEVAL

  • Lühendatud koolipäev, bussid lähevad koju kell 12. Õpetajatel koolitus Rõuge noortekeskuses.
  • Kell 18 toimub 9.klassi lastevanemate ja õpilaste ühiskoosolek.

KOLMAPÄEVAL

  • Õpilasesinduse liikmed Tallinnas noortekonverentsil Lahe koolipäev 2018.
  • Rõuge noorsootöötajad sisustavad 1. Ja 2.vahetundi õpilastele üle-eestilise noorsootöö nädala raames.
  • Tugispetsialistid kell 13.45 Rajaleidja keskuses ümarlaual.

NELJAPÄEVAL

  • 9.klassil töövarjupäev.
  • Maia Paas ja Eliise Viling maakonna geograafiapäeval Tsentris.
  • 7.klassi õpilased lähevad kell 12.35 maakonna matemaatika laagrisse.
  • Huvijuht Inge Mälzer Rõuge noorsotöö ühisseminaril kell 17.

REEDEL

  • Mõned 9.klassi õpilased töövarjupäeval.
  • 7.klassi õpilased maakonna matemaatika laagris.
  • Rõuge noorsootöötajad sisustavad 1. Ja 2.vahetundi õpilastele üle-eestilise noorsootöö nädala raames.

LAUPÄEVAL

  • Noorkotkad ja kodutütred Osulas male-kabe võistlusel.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 26.novembril peale 1.tundi korraldab 4A klass kadrilaata aulas.
  • Teisipäeval, 27.novembril on oodatud MF Britex Tallinnasse Kultuurikatlasse tunnustusüritusele.
  • Kolmapäeval, 28.novembril maakonna vene keele olümpiaad.
  • Kolmapäeval, 28.novembril kell 16.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril maakonna võistlus Tähelepanu, Start!
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 15.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 17 Rõuge kooli playback show rahvamajas.
  • Reedel, 30.novembril tuua huvijuhi kabinetti heategevuslikku jõululoteriisse käsitöö tooteid, hoidiseid jms.
  • Reedel, 30.novembril lõpeb I trimester.
  • Reedel, 30.novembril lastekoor Antslas ühislaulmisel kell 9 – 13.
  • Reedel, 30.novembril aitavad 4 õpilast üles panna maakonna näitusmüüki Riigikogus.
  • Laupäeval, 1.detsembril MF Burbel Värskas õpilasfirmade laadal “Üle piiri turundus”.
  • Pühapäeval, 2.detsembril kell 10 – 13 heategevusliku jõululoterii pakkimine.
  • Reedel, 7.detsembril MF Burbel õpilasfirmade liikmete koolitusel Pärnus ja laupäeval, 8.detsembril õpilasfirmade laadal Pärnumaa Jõulud 2018.
  • Reedel, 14.detsembril kell 11 toimub 3.klassi klassiõhtu.
  • Reedel, 14.detsembril lähevad 4A+B maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Laupäeval, 15.detsembril MF Burbel Tartu Kaubamajas õpilasfirmade laadal.
  • Kolmapäeval, 19.detsembril kell 18 Rõuge kooli jõulupidu spordisaalis.
  • Neljapäeval, 20.detsembril jõuluaktus
  • Reedel, 21.detsembril e-õppepäev.
  • Laupäeval, 22.detsembril MF Burbel Raplas õpilasfirmade laadal.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 läheb 3.klass ujuma.
  • Kell 16 MTÜ Rõuge Kool ja kõigi huviliste – toetajate ühiskoosolek mahe toidu teemalise Rõuge kooli perepäeva organiseerimiseks.
  • Kell 16.30 on võimalus 5.-9.klassi õpilastel mängida tennist. Juhendaja Romet Heitur.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 15.30 on võimalus 5.-9.klassi õpilastel mängida tennist. Juhendaja Romet Heitur.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 13 – 15 Võru maakonna 4.klasside matemaatika pärastlõuna spordisaalis.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 8.10 algab Vaikuse minutite tesitd õpetajatele arvutiklassis.
  • Kell 18 – 20 toimub 7.klassi spordipäev koos lastevanematega spordisaalis.

REEDEL

  • Merike Helekivi haridustöötajate ametiühingu koolitusel.
  • Kell 10.30 lähevad 3 õpilast 2.klassist koos Maie Oppariga Rajaleidja õppemängude päevale.

LAUPÄEVAL

PÜHAPÄEVAL

  • Kaitseliidu 100.aastapäeval Saku Suurhallis osalevad Teho ja Toomas Kangro ning Brigitta Kostabi.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 12.novembril poistekoor ühislaulmisel Antslas kell 9 – 14.
  • Esmaspäeval, 12.novembril peale 1.tundi korraldab 4B klass mardilaata aulas. .
  • Kolmapäeval, 14.novembril lähevad kell 11.30 Võrru vaatama etendust“Põrsas Desmond ja sookolli lõks” 1.-3.klass.
  • Kolmapäeval, 14.novembril kell 16.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval , 15.novembril kell 15.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 15.novembril kell 15.30 -18 toimub 3.klassi klassiõhtu.  
  • Reedel, 16.novembril kell 18 mahetoitu propageeriv perepäev Rõuge koolimajas.
  • Reedel, 16.novembril noorkotkaste ja kodutütarde maakondlik esmaabikoolitus Sännas.
  • Pühapäeval, 18.novembril Rõuge kooli esindus külas Lätimaal Ližumsi koolis.
  • Teisipäeval, 20.novembril koolipäev kella 12-ni, õpetajatel koolitus Rõuge noortekeskuses.
  • Kolmapäeval, 21.novembril Lahe koolipäev Tallinnas.
  • Neljapäeval, 22.novembril 9.klassil töövarjupäev.
  • Neljapäeval, 22.novembril kuni reede, 23.novembrini maakonna matemaatika laager 7.-9.klassi õpilastele.
  • Laupäeval, 24.novembril noorkotkaste ja kodutütarde kabevõistlus Osulas.
  • Esmaspäeval, 26.novembril peale 1.tundi korraldab 4A klass kadrilaata aulas.
  • Kolmapäeval, 28.novembril kell 16.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 15.30 tennis 5.-9.klassi õpilastele.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 17 Rõuge kooli playback show rahvamajas.
  • Reedel, 30.novembril lõpeb I trimester.
  • Reedel, 30.novembril lastekoor Antslas ühislaulmisel kell 9 – 13.  

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Maie Oppar koolitusel.
  • 3.klass läheb Väimelasse ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Rajaleidja esindaja vaatlemas 2.klassi.
  • Direktor Toomas Raju uue arvutiprogrammi koolitusel vallamajas.

KOLMAPÄEVAL

NELJAPÄEVAL

  • Õpilasesinduse esindajad Võrumaa osaluskohvikus.
  • Miljon miksi õpituba ja tutvustus.
  • Hoolekogu koosolek kell 18.

REEDEL

  • 4A + 4B klassid sõidavad kell 10.30 ettevõtluskülla Tartusse.
  • Noorkotakste ja kodutütarde spordilaager Antslas.

LAUPÄEVAL

  • Noorkotakste ja kodutütarde spordilaager Antslas.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 5.novembril kell 16 MTÜ Rõuge Kool mahetoidu ja sellega seoses perepäeva planeerimise koosolek.
  • Kolmapäeval, 7.novembril Võru maakonna 4.klasside matemaatika pärastlõuna Rõuge koolimajas.
  • Neljapäeval, 8.novembril 7.klassi spordipäeva koos lastevanematega.
  • Esmaspäeval, 12.novembril poistekoor ühislaulmisel Antslas kell 9 – 14.
  • Esmaspäeval, 12.novembril korraldab 4B klass mardilaata.
  • Kolmapäeval, 14.novembril kell 12 etendus “Põrsas Desmaond ja sookolli lõks” Võrus 1.-3.klassile.
  • Reedel, 16.novembril mahetoitu propageeriv perepäev Rõuge koolimajas.
  • Reedel, 16.novembril noorkotkaste ja kodutütarde maakondlik esmaabikoolitus Sännas.
  • Pühapäeval, 18.novembril Rõuge kooli esindus külas Lätimaal Ližumsi koolis.
  • Kolmapäeval, 21.novembril Lahe koolipäev Tallinnas.
  • Neljapäeval, 22.novembril 9.klassil töövarjupäev.
  • Reedel, 23.novembril korraldab 4A klass kadrilaata.
  • Laupäeval, 24.novembril noorkotkaste ja kodutütarde kabevõistlus Osulas.
  • Neljapäeval, 29.novembril kell 17 Rõuge kooli playback show rahvamajas.
  • Reedel, 30.novembril lõpeb I trimester.
  • Reedel, 30.novembril lastekoor Antslas ühislaulmisel kell 9 – 13.  

Alamkategooriaid

sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool