NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Kell 9 aulas koolikontsert “Muusikatund Tanja (Mihhailova – Saar) ja Mihkliga (Mattisen).
  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 9 läheb 5.-6.klass Otepää Winterplace.
  • Kell 11.30 läheb 1.-2.klass Võrru vaatama etendust “Sipsik”.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 11.30 lähevad algklasside õpetajad Ilmatsalu kooli külla kolleegidelt kujundavat hindamist õppima.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 9.30 lähevad 2 õpilast Võru maakonna eesti keele olümpiaadile.
  • Kell 13.30 läheb 8-liikmeline 6.klassi võistkond Võru maakonna inglise keele võistlusele.

REEDEL

  • Kell 11.30 läheb 7-liikmeline võistkond Võru maakonna Nuputa võistlusele.
  • 4.-5.tund toimub KEAT-projekti raames Päästeameti loeng 6.klassile.
  • Kell 15.30 – 18 toimub rahvatantsu pererühma laager.

LAUPÄEVAL

  • Võru maakonna bioloogia olümpiaad.

PÜHAPÄEVAL

  • Rahvatantsu pererühm läheb I tantsupeo ülevaatusele.

EELINFO

  • Esmaspäevast, 4.veebruarist kuni kolmapäeva, 13.veebruarini õpetaja Karin Siig puhkusel.
  • Teisipäeval, 5.veebruaril õpetaja Merilin Kurg koolitusel.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril läheb 9.klass Tartusse Intellektika messile.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril läheb 7.klass Veemäele kelgutama.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril kell 13 – 17 turvalise internet päeva minikonverents Haanja rahvamajas.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril ja reedel, 8.veebruaril õpetaja Piret Viil konverentsil.
  • Reedel, 8.veebruaril kell 12 – 15 toimub 2.-4.klassi kodutütarde ja noorkotkaste räätsamatk.
  • Laupäeval, 9.veebruaril viibib minifirma Burbel ja huvijuht Inge Mälzer Tallinnas üle-eestilisel õpilasfirmade laadal.
  • Teisipäeval, 12.veebruaril Võru maakonna geograafia olümpiaad.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril 1A+B ja 4A+B klassid Otepää Winterplaces.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril ja reedel, 15.veebruaril huvijuht Inge Mälzer Edu ja Tegu ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tallinnas.
  • Esmaspäeval, 18.veebruaril ja teisipäeval, 19.veebruaril direktor Toomas Raju koolijuhtide õppekäigul Brüsselis.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Reedel, 22.veebruaril EV101 aktus.
  • Laupäevast, 23.veebruarist kuni pühapäeva, 3.märtsini talvine koolivaheaeg.
  • Esmaspäevast, 25.veebruarist kuni teisipäeva, 5.märtsini osaleb huvijuht Inge Mälzer Rõuge Noorsootöö Keskuse Erasmus+ programmi projekti "Zackathon" raames õppevisiidil Slovakkias  Nizna piirkonnas eesmärgiga tutvuda noorte tööelu, noorte ettevõtlikkust ja karjäärivalikuid toetavate tegevustega.

Õppetegevuse korraldamisel arvestatakse välisõhu temperatuuri ja tuule kiiruse koosmõjust sõltuvat tuule-külma indeksit ning organismile tegelikult toimivat välisõhu temperatuuri.

(3) Õppetunnid võib ära jätta, kui sõit kooli ja tagasi ei ole korraldatud ja tegelikult toimiv välisõhu temperatuur on:
1) miinus 20 ºC ja madalam 1.–6. klassis;
2) miinus 25 ºC ja madalam 7.–9. klassis.

(4) Madalast välisõhu temperatuurist hoolimata kooli tulnud õpilastele korraldatakse kojusaatmise võimaluseni erinevaid tegevusi.

(6) Tegelikult toimivat välisõhu temperatuuri hinnatakse Riigi Ilmateenistuse veebilehel http://www.ilmateenistus.ee avaldatud igapäevaste ilmavaatluste andmete ja Terviseameti veebilehel avaldatud tuule-külma indeksi tabeli alusel.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 2.-3.klass läheb kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Lastekoor läheb kell 8.10 ettelaulmisele Võru Kandlesse.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 10 algab aulas Rõuge, Antsla ja Parksepa ühine poistekooride laulupäev.

NELJAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tartus.
  • Noorkotkaste ja kodutütarde suusavõistlus Haanjas.

REEDEL

  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tartus.
  • Rõuge kooli I poiste võistkond vabariiklikul saalijalgpalli võistlusel Viljandis esindamas Võrumaad.
  • Rahvatantsurühma perelaager kell 15.30 – 17.30.
  • Võrumaa algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.

LAUPÄEVAL

  • Võrumaa algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Võru maakonna keemiaolümpiaad.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 9 lähevad 5.-6.klass Otepää Winterplace.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril Võru maakonna eesti keele olümpiaad.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril Võru maakonna 6.klassi inglise keele võistlus.
  • Reedell, 1.veebruaril maakonna Nuputa võistlus.
  • Reedel, 1.veebruaril 4.-5.tund 6.klassi KEATi raames Päästeameti koolitus.
  • Pühapäeval, 3.veebruaril rahvatantsu pererühmade esimene ülevaatus.
  • Esmaspäevast, 4.veebruarist kuni kolmapäeva, 13.veebruarini õpetaja Karin Siig puhkusel.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril läheb 9.klass Tartusse Intellektika messile.
  • Neljapäeval, 7.veebruaril kell 13 – 17 turvalise internet päeva minikonverents Haanja rahvamajas.
  • Reedel, 8.veebruaril kell 12 – 15 toimub 2.-4.klassi kodutütarde ja noorkotkaste räätsamatk.
  • Laupäeval, 9.veebruaril viibib minifirma Burbel ja huvijuht Inge Mälzer Tallinnas üle-eestilisel õpilasfirmade laadal.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril 1A+B ja 4A+B klassid Otepää Winterplaces.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril ja reedel, 15.veebruaril huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tallinnas.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Reedel, 22.veebruaril EV101 aktus.

ESMASPÄEVAL

  • 2.-3.klassi ujumine kell 13.30

TEISIPÄEVAL

  • Kell 9 algab Võru maakonna 6.-9.klassi poiste saalijalgpalli alagrupi mängud Rõuge spordisaalis.

KOLMAPÄEVAL

  • Lastekoori proov 7.-8.tund

NELJAPÄEVAL

  • Võru maakonna 6.-9.klassi tüdrukute saalijalgpalli võistlused Võru spordihoones.
  • Kell 10.30 läheb 2.klass Metsavenna talu kelgumäele.

REEDEL

  • Kodutütarde organisatsiooni 87.aastapäev – vormikandmispäev ja kringil söömine 6.tunni ajal vene keele klassis.
  • 1.-4.klass läheb kell 11.30 Võrru kinno vaatama filmi “Lotte ja kadunud lohed”.
  • Lastekoori proov 6.-7.tund.
  • Beyblade mängude võistlus 7.-8.tund aulas.
  • 1A klassi klassiõhtu kell 14 – 17.
  • Rahvatantsu pererühma laager kell 15.30 – 18.

PÜHAPÄEVAL

  • Pokumaal kodutütarde sünnipäevapidu. Osalevad Karin Siig, Brigitta Kostabi ja Anu Kukk.

EELINFO

  • Teisipäeval, 22.jaanuaril kell 8.30 läheb lastekoor ettelaulmisele Võru Kandlesse.
  • Kolmapäeval, 23.jaanuaril kell 10 poistekoori laulupäev koos Antsla ja Parksepaga.
  • Neljapäeval, 24.jaanuaril ja reedel, 25.jaanuaril Inge Mälzer ettevõtluskooitusel.
  • Reedel, 25.jaanuaril kell 16-st kuni laupäeva, 26.jaanuari kella 13-ni Võru maakonna algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 9 lähevad 5.-6.klass Otepää Winterplace.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril maakonna Nuputa võistlus.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril eesti keele olümpiaad.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril 6.klassi inglise keele võistlus.
  • Reedel, 1.veebruaril 4.-5.tund 6.klassi KEATi raames Päästeameti koolitus.
  • Pühapäeval, 3.veebruaril rahvatantsu pererühmade esimene ülevaatus.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 2.-3.klass läheb ujuma kell 13.30.

TEISIPÄEVAL

KOLMAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tartu SPARK, sTARTUp hubis ja Tallinnas superministeeriumis.
  • Võrumaa Õpilasesinduste Liidu koosolek kell 12 Värskas.

NELJAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tehnopolis, Startup`is, Telliskivi loomelinnakus Lift 99-s.
  • 4.klasside õpilased lähevad kell 13.55 viima kingitust Võru loomade varjupaika.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

REEDEL

  • Lastekoor läheb kell 10.30 Võru Kesklinna Kooli ühislaulmisele.
  • Rahvatantsurühm läheb kell 12.15 tantsulaagrisse Parksepa keskkooli.
  • Õpetaja Karin Siig läheb koos Karel ja Kaspar Kimmeliga kell 12 Vilniusse Vabadusjooksule Võrumaa esindajatena.
  • MF Burbel liikmed lähevad Tartusse õpilasfirmade müügikoolitusele.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

EELINFO

  • Teisipäeval, 15.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside poiste saalijalgpalli meistrivõistluste alagrupp Rõuge spordisaalis.
  • Neljapäeval, 17.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused Rõuge spordisaalis.
  • Reedel, 18.jaanuaril Kodutütarde organisatsiooni 87.aastapäev, vormikandmispäev ja sünnipäev 6.tunni ajal vene keele klassis.
  • Teisipäeval, 22.jaanuaril kell 8.30 läheb lastekoor ettelaulmisele Võru Kandlesse.
  • Reedel, 25.jaanuaril kell 16-st kuni laupäeva, 26.jaanuari kella 13-ni Võru maakonna algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.

 

Uuel aastal uusi mõtteid,
uusi rõõme, visadust,
hetki rõõmsaid,
hetki kauneid,
hästi palju armastust. 


Pildiotsingu talvine rõuge tulemus


RÕUGE KOOLIPERE

JÕULUPIDU

kolmapäeval, 19.detsembril kell 18

spordisaalis.

Avatud kohvik.

Pärast näidendit, kontserti ja jõuluvana kinkide jagamist DISKO kella 21-ni.

Alamkategooriaid

sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool