ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.
  • Kell 17.30 Zackathoni projekti meeskonna koosolek, osaleb huvijuht Inge Mälzer.

TEISIPÄEVAL

  • Õppealajuhataja Ere Käis osaleb alates kella 14.30-st Rõuge valla volikogu koosolekul.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 13.30 väisavad Annika Kevvai, Maie Oppar ja Ere Käis lasteaeda.
  • Kell 13.40 läheb 1A klass lasteaeda ujuma.
  • 9.klassi osa õpilasi osalevad Võrumaa Kutsehariduskeskuse lahtiste uste päeval.
  • Kell 15 Toomas Raju koolijuhtide ümarlaual Rõuge vallamajas.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 8 hommikul viib TAI läbi uuringut 1. Ja 4.klassis.
  • Rahvusvaheline Känguru võistlus.
  • Kell 15 – 18.30 toimub 3.klassi klassiõhtu.
  • Kell 18.30 toimub hoolekogu koosolek.

REEDEL

  • 2.tunni ajal aulas 2.-5.klassi inglise keele häälimisvõistlus.
  • Kell 11 Pihkva tsirkuse etendus Rõuge rahvamajas.
  • 6.-7.tunni ajal beyblade mängude päev aulas.
  • Kell 15 – 18 rahvatantsu pererühma laager.
  • Kodutütarde ja noorkotkaste oskuste võistlus Mõnistes.

LAUPÄEVAL

  • Treeningpäev Rõuge spordihoones kell 12 – 15.
  • Kodutütarde ja noorkotkaste oskuste võistlus Mõnistes.
  • Karin Siig laagrikasvatajate koolitusel.

PÜHAPÄEVAL

  • Karin Siig laagrikasvatajate koolitusel.

EELINFO

  • 25.-29.märts projekt “Mitmekügne tervislikku toitumist edendav koolitussari” Rõuge koolis.
  • Teisipäeval, 26.märtsil 1.tunni ajal KEAT projekti koolitus Kaitseliidu poolt 6.klassile.
  • Neljapäeval, 28.märtsil lähevad 4A+B klassid KIK-projekti raames õppekäigule Jääajakeskusesse.
  • Reedel, 29.märtsil kell 15 rahvatantsu pererühma laager.
  • Noorkotkaste ja kodutütarde Rõuge rühma laager 29.-30.märts Pähnil.
  • Laupäeval, 30.märtsil robootikapäev Rõuge spordihoones.
  • Pühapäeval, 31.märtsil rahvatantsu pererühmal II ettetantsimine.
  • Esmaspäeval, 1.aprillil kell 12 aulas kõigile Rõuge valla koolide 8.-9.klassi õpilastele Märt Treieri ohutuskoolitus.
  • Teisipäeval, 2.aprillil läheb Tähelepanu, Start võistkond vabariiklikule poolfinaalvõistlusele Paidesse.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Õppealajuhataja Ere Käis puhkusel.
  • Õpetaja Liina Kaabel arsti juures.
  • 2.-3.klass läheb kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Õpetajad Piret Viil ja Külli Tuisk koolitusel Tallinnas.
  • Õppealajuhataja Ere Käis puhkusel.
  • Kell 11.30 lähevad 6.-9.klassi õpilased Võrru vaatama filmi “Tõde ja õigus”.

KOLMAPÄEVAL

  • Õppealajuhataja Ere Käis puhkusel.

NELJAPÄEVAL

  • 3.klass läheb kell 8.20 emakeelepäeva puhul Viitina raamatukokku.
  • Õppealajuhataja Ere Käis puhkusel.
  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • 9.klass teeb loodusainete etesti kell 9 – 12.30.
  • 6.-7.klassi tüdrukutel käsitöö tundide asemel draamaõpe Rõuge noorsootöötajate poolt.
  • Kell 13 lähevad 4 noorkotkast ja kodutütart vannet andma Haanja kooli.

REEDEL

  • Õppealajuhataja Ere Käis puhkusel.
  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Kell 9 läheb Tähelepanu, Start võistkond Võru spordihoonesse finaalvõistlusele.
  • Matemaatika mängude päev.
  • Kell 15 – 18 toimub 6.klassi klassiõhtu.
  • Rahvatantsu pererühma laager kell 15 – 18.

LAUPÄEVAL

  • Võru Kagukeskuses õpilasfirmade laat kell 12 – 16.

EELINFO

  • Teisipäeval, 19.märtsil 1.tunni ajal KEAT projekti raames 6.klassil külas Kaitseliit.
  • Kolmapäeval, 20.märtsil kell 13.30 lähevad õpetajad Annika Kevvai, Ere Käis ja Maie Oppar koostöö koosolekule Rõuge lasteaeda.
  • Neljapäeval, 21.märtsil Känguru võistlus.
  • Neljapäeval, 21.märtsil hoolekogu koosolek.
  • Reedel, 22.märtsil kell 15 rahvatantsu pererühma laager.
  • Laupäeval, 23.märtsil kell 12 – 15 treeningpäev Rõuge spordihoones.
  • Neljapäeval, 28.märtsil lähevad 4A+B klassid KIK-projekti raames õppekäigule Jääajakeskusesse.
  • Reedel, 29.märtsil kell 15 rahvatantsu pererühma laager.
  • Laupäeval, 30.märtsil robootikapäev Rõuge spordihoones.
  • Pühapäeval, 31.märtsil rahvatantsu pererühmal II ettetantsimine.

 

 

 

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer seoses koostööprojektiga “Zackathon” Slovakkias
  • 2. klass ujumas kell 13.30

TEISIPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer seoses koostööprojektiga “Zackathon” Slovakkias
  • 8. ja 9.klass õppekäigul Võrumaa muuseumis kell 13.00 koos õpetaja Kaido Kaasiga.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 11.50 tuleb 9. klassile külla Parksepa Keskkool tutvustama õppimis võimalusi.
  • Kell 12.30 läheb kolmas kooliaste teatrisse Võrru vaatama etendust Verikambi.
  • Kell 15.30 töökoosolek.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 9.30 läheb 9.klass Tartu Loodusmuuseumisse seoses KIK projektiga.
  • Kell 10.30 läheb 2.klass AHHAAssse.
  • Õpetaja Merilin Kurg Tartus koolitusel.

REEDEL

  • II trimestri lõpp (hinded ja sõnalised hinnangud).
  • 4.tunni ajal KEAT-projektiga seoses küberturvalisuse loeng 6.klassile.
  • 4.-6.klassi matemaatika laager Urvastes algusega kell 11.00.
  • Kell 15 rahvatantsu pererühma laager.
  • IDEE 45 projektlaager Peetri koolis, osalevad 3 õpilast 7.klassist ja sotsiaalpedagoog Merle Piiskop.

LAUPÄEVAL

  • IDEE 45 projektlaager Peetri koolis, osalevad 3 õpilast 7.klassist ja sotsiaalpedagoog Merle Piiskop.
  • Õpetaja Karin Siig laagrikasvatajate koolitusel.

 

PÜHAPÄEVAL

  • IDEE 45 projektlaager Peetri koolis, osalevad 3 õpilast 7.klassist ja sotsiaalpedagoog Merle Piiskop.
  • Õpetaja Karin Siig laagrikasvatajate koolitusel.

 

EELINFO

  • Esmaspäevast, 11.märtsist kuni reede, 15.märtsini õppealajuhataja Ere Käis puhkusel.
  • Esmaspäeval, 11.märtsil ei ole õpetaja Liina Kaabelit.
  • Teisipäeval, 12.märtsil õpetajad Piret Viil ja Külli Tuisk koolitusel Tallinnas.
  • Teisipäeval, 12.märtsil kell 11.30 lähevad 6.-9.klass vaatama filmi “Tõde ja õigus”. Tagasi algab sõit kell 14.45.
  • Teisipäeval, 12.märtsil õpetajad Piret Viil ja Külli Tuisk Tallinnas koolitusel.
  • Neljapäeval, 12.märtsil huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Neljapäeval, 14.märtsil 2.-5.tunni ajal toimub e-loodusainete test 9.klassile.
  • Neljapäeval, 14.märtsil läheb emakeele päeva puhul 3.klass kell 8.20 Viitina raamatukokku.
  • Reedel, 15.märtsil Tähelepanu, Start finaalvõistlus Võru spordihoones.
  • Reedel, 15.märtsil huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Reedel, 15.märtsil matemaatika mängude päev.
  • Reedel, 15.märtsil Kell 15 rahvatantsu pererühma laager.
  • Laupäeval, 16.märtsil kell 12 – 16 õpilasfirmade laat Võrus Kagukeskuses.
  • Teisipäeval, 19.märtsil 1.tunni ajal KEAT projekti raames 6.klassil külas Kaitseliit.
  • Kolmapäeval, 20.märtsil kell 13.30 lähevad õpetajad Annika Kevvai, Ere Käis ja Maie Oppar koostöö koosolekule Rõuge lasteaeda.
  • Neljapäeval, 21.märtsil Känguru võistlus.
  • Neljapäeval, 21.märtsil hoolekogu koosolek.
  • Reedel, 22.märtsil kell 15 rahvatantsu pererühma laager.
  • Laupäeval, 23.märtsil kell 12 – 15 treeningpäev Rõuge spordihoones.
  • Reedel, 29.märtsil kell 15 rahvatantsu pererühma laager.
  • Laupäeval, 30.märtsil robootikapäev Rõuge spordihoones.
  • Pühapäeval, 31.märtsil rahvatantsu pererühmal II ettetantsimine.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Direktor Toomas Raju õppekäigul Brüsselis.

TEISIPÄEVAL

  • Direktor Toomas Raju õppekäigul Brüsselis.
  • Võru maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas kell 11 – 14.30.
  • Kell 15.30 alustab tegevust tennise treening.

KOLMAPÄEVAL

  • Eesti Töötukassa karjäärinõustamine ja vestluste simulatsioonid 9.klassis.
  • Peale 3.tundi läheb 3.klass matkale.
  • Kell 12.45 tuleb Võru Gümnaasium ennast tutvustama 9.klassile.

NELJAPÄEVAL

  • Eesti Töötukassa karjäärinõustamine ja vestluste simulatsioonid 9.klassis.
  • 4 A+B klassid lähevad kell 7.40 Tallinnasse õppekäigule seoses ettevõtlusõppega 7 sammu.
  • Kuldre koolis toimub uute noorkotkaste ja kodutütarde organisatsioonidesse liikmete vastuvõtt ning tunnustamine.

REEDEL

  • Kell 12 toimub aulas Eesti Vaberiigi 101.aastapäevale pühendatud aktus – kontsert ja mälestushetked ausamba juures.
  • Kell 16.30 lähevad noorkotkad ja kodutütred Sänna retk – matkale staabiga Sõmerpalu koolimajas.

ALGAB TALVINE KOOLIVAHEAEG.

LAUPÄEVAL

  • Noorkotkad ja kodutütred Sänna retk – matkal staabiga Sõmerpalu koolimajas, buss tagasi umbes kell 13.

PÜHAPÄEVAL

  • Noorkotkad ja kodutütred auvalves Rõuges Vabadussõja ausamba juures.

EELINFO

  • Esmaspäevast, 25.veebruarist kuni teisipäeva, 5.märtsini osaleb huvijuht Inge Mälzer Rõuge Noorsootöö Keskuse Erasmus+ programmi projekti "Zackathon" raames õppevisiidil Slovakkias  Nizna piirkonnas eesmärgiga tutvuda noorte tööelu, noorte ettevõtlikkust ja karjäärivalikuid toetavate tegevustega.
  • Teisipäeval, 5.märtsil kell 13 – 15 toimub 8.-9.klassi tüdrukute õppekäik Võrumaa muuseumi rahvariiete õpituppa.
  • Kolmapäeval, 6.märtsil 9.klassil külas Parksepa Keskkooli esindus.
  • Kolmapäeval, 6.märtsil kell 12.30 lähevad 7.-9.klassi õpilased vaatama etendust Verikambi Võru Kandlesse.
  • Neljapäeval, 7.märtsil läheb 9.klass kella 11-ks Tartu loodusmuuseumi õpituppa “Maailma ökosüsteemid”.
  • Neljapäeval, 7.märtsil läheb 2.klass kella 10.30-ks Tartusse AHHAAsse.
  • Reedel, 8.märtsil 4.tunni ajal 6.klassil KEAT raames küberturvalisuse loeng.
  • Reedel, 8.märtsil kell 15 – 19 toimub 6.klassi klassiõhtu.
  • Reedel, 8.märtsil lõpeb II trimester, hinded ja sõnalised hinnangud.
  • Reede, 8.märtsist kuni pühapäev, 10.märtsini Idee45 laager.
  • Laupäeval, 9.märtsil ja pühapäeval, 10.märtsil Karin Siig laagrikasvatajate koolitusel.
  • Teisipäeval, 12.märtsil kell 11.30 lähevad 7.-9.klass vaatama filmi Tõde ja õigus Kandlesse.
  • Neljapäeval, 14.märtsil ja reedel, 15.märtsil huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Reedel, 15.märtsil Võrus Tähelepenu, Start finaal Võrus.
  • Laupäeval, 16.märtsil kell 12 – 16 Võru õpilasfirmade kevadlaat Kagukeskuses.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klass ujuma.
  • Kell 15.30 töötajate kohtumine Rõuge valla raamatupidajaga.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 10.30 – 14 toimub 2.klassil õppekäik Pähnile.
  • Kell 12 toimub Võru maakonna geograafia olümpiaad.

KOLMAPÄEVAL

  • Rõuge kooli õpilasesindus tähistab saabuvat sõbrapäeva: postkastid, sõbralik hommikvõimlemine, üllatused ja mäng “Minu klass suudab”

3.tunni ajal 1.-3.klassile

4.tunni ajal 4.-6.klassile

5.tunni ajal 7.-9.klassile

  • Robootikaringist ja juhendaja Triinust filmi tegemine.
  • Kell 15.30 ekooli koolitus õpetajatele.

NELJAPÄEVAL

  • 1A+B ja 4A+B lähevad kell 10 Otepääle Winterplace.
  • Kell 10.30 – 14 on 7.klass tuubitamas Veemäel.
  • Kell 13 toimub Võru maakonna HEV-koordinaatorite ainesektsioon Rõuge koolis.
  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtluskoolitusel Tallinnas.

REEDEL

  • Huvijuht Inge Mälzer ettevõtluskoolitusel Tallinnas.
  • Poistekooril kell 11 – 14 ettelaulmine Võru Kandles.
  • Õppealajuhataja Ere Käis VUNK ehk liikuma kutsuva kooli koolitusel Tartus.
  • Rahvatantsu pererühmal laager kell 11 – 14.

LAUPÄEVAL

  • Eesti rahvatantsu ansamblite laager Rõuge koolis.

PÜHAPÄEVAL

  • Eesti rahvatantsu ansamblite laager Rõuge koolis.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 18.veebruaril ja teisipäeval, 19.veebruaril direktor Toomas Raju koolijuhtide õppekäigul Brüsselis.
  • Teisipäevast, 19.veebruarist kell 15.30 taasalustab tennise treening.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril kell 12.45 tuleb 9.klassile külla Võru Gümnaasiumi esindus.
  • Neljapäeval, 21.veebruaril lähevad 4A+B klassid Tallinnasse õppekäigule.
  • Reedel, 22.veebruaril kell 12 EV101 aktus aulas.
  • Laupäevast, 23.veebruarist kuni pühapäeva, 3.märtsini talvine koolivaheaeg.
  • Esmaspäevast, 25.veebruarist kuni teisipäeva, 5.märtsini osaleb huvijuht Inge Mälzer Rõuge Noorsootöö Keskuse Erasmus+ programmi projekti "Zackathon" raames õppevisiidil Slovakkias  Nizna piirkonnas eesmärgiga tutvuda noorte tööelu, noorte ettevõtlikkust ja karjäärivalikuid toetavate tegevustega.
  • Teisipäeval, 5.märtsil kell 13 – 15 toimub 8.-9.klassi tüdrukute õppekäik Võrumaa muuseumi rahvariiete õpituppa.
  • Kolmapäeval, 6.märtsil 9.klassil külas Parksepa Keskkooli esindus.
  • Neljapäeval, 7.märtsil läheb 9.klass kella 11-ks Tartu loodusmuuseumi õpituppa “Maailma ökosüsteemid”.
  • Neljapäeval, 7.märtsil läheb 2.klass kella 10.30-ks Tartusse AHHAAsse.
  • Reedel, 8.märtsil lõpeb II trimester, hinded ja sõnalised hinnangud.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Õpetaja Karin Siig puhkusel 4.- 13.veebruar.
  • 9.klassil 4.tunni ajal esmaabi koolitus kooliõe Eda Sing poolt.
  • 2.-3.klass läheb kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Õpetaja Merilin Kurg koolitusel.
  • Õpetaja Piret Viil läheb kell 15 ainesektsiooni koosolekule.

KOLMAPÄEVAL

  • Võru maakonna 7.-9.klasside matemaatika olümpiaadi piirkonnavoor.

NELJAPÄEVAL

  • Turvalise internetipäeva minikonverents Haanja rahvamajas kell 12 – 17.
  • Kaja Soovikut ei ole alates 13.30-st.

REEDEL

  • Õpetaja Piret Viil 8. – 10.veebruar konverentsil Tartus.
  • 8.-9.klass läheb kell 8 Tartusse haridusmessile Intellektika.
  • 2.-4.klassi noorkotkad ja kodutütred lähevad koos Merle Piiskopi ja Kaja Soovikuga räätsamatkale kell 12 – 15.
  • Vanemate noorkotkaste ja kodutütarde laager Loosi külakeskuses alates kella 15.30-st.

LAUPÄEVAL

  • Vanemate noorkotkaste ja kodutütarde laager Loosi külakeskuses kella 13.30-ni.
  • Minifirma Burbel ja huvijuht Inge Mälzer Tallinnas üle-eestilisel õpilasfirmade laadal.

EELINFO

  • Teisipäeval, 12.veebruaril kell 12 Võru maakonna geograafia olümpiaad.
  • Kolmapäeval, 13.veebruaril õpilasesinduse korraldusel klassidevaheline sõbrapäevamäng “Minu klass suudab”.
  • Kolmapäeval, 13.veebruaril töötajate töökoosolek kell 15.30.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril 1A+B ja 4A+B klassid Otepää Winterplaces.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril läheb 7.klass kell 11 Veemäele tuubitama.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril kell 13 Võru maakonna HEV-koordinaatorite koosolek Rõuge koolis.
  • Neljapäeval, 14.veebruaril ja reedel, 15.veebruaril huvijuht Inge Mälzer INNOVE Edu ja Tegu ettevõtlusalasel koolitusprogrammil Tallinnas.
  • Reedel, 15.veebrauril kell 11 – 14 poistekooride I ettelaulmine Võrus Kandles.
  • Laupäeval, 16.veebrauril ja pühapäeval, 17.veebrauril Eesti rahvatantsuansamblite laager Rõuge koolis.
  • Esmaspäeval, 18.veebruaril ja teisipäeval, 19.veebruaril direktor Toomas Raju koolijuhtide õppekäigul Brüsselis.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril Võrumaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused Haanjas.
  • Kolmapäeval, 20.veebrauril ja neljapäeval, 21.veebruaril tegleb 9.klassi õpilaste karjääriplaneerimisega Eesti Töötukassa meeskond.
  • Kolmapäeval, 20.veebruaril kell 12.45 tuleb 9.klassile külla Võru Gümnaasiumi esindus.
  • Reedel, 22.veebruaril kell 12 EV101 aktus aulas.
  • Laupäevast, 23.veebruarist kuni pühapäeva, 3.märtsini talvine koolivaheaeg.
  • Esmaspäevast, 25.veebruarist kuni teisipäeva, 5.märtsini osaleb huvijuht Inge Mälzer Rõuge Noorsootöö Keskuse Erasmus+ programmi projekti "Zackathon" raames õppevisiidil Slovakkias  Nizna piirkonnas eesmärgiga tutvuda noorte tööelu, noorte ettevõtlikkust ja karjäärivalikuid toetavate tegevustega.

Alamkategooriaid

sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool