3.detsember 2018

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

• 6.klass ja 4 saatjat (Karin Siig, Maie Oppar, Kaja Soovik, Merle Piiskop) projekti “Tutvumine imelise Narvaga: kultuur ja sport” seotult Narvas.
  • 3.klassil ujumine Väimelas kell 13.30.
  • Huvilistel võimalik mängida tennist koos Romet Heituriga alates kella 16.30-st.

TEISIPÄEVAL

KOLMAPÄEVAL

• Noorkotkaste ja kodutütarde tunnustusüritus Tsentris Väimelas, buss väljub tunnustatutega kell 15.15.

NELJAPÄEVAL

• Kooli raamatukogu suletud.

REEDEL

• Toomas Raju, Külli Tuisk ja Piret Viil viibivad erinevatel üritustel koolist eemal.
  • Minifirma Burbel ja juhendaja Inge Mälzer Pärnus õpilasfirmade koolitusel.

LAUPÄEVAL

• Minifirma Burbel ja juhendaja Inge Mälzer Pärnus õpilasfirmade laadal “Pärnumaa Jõulud”.
  • MTÜ Rõuge Kool ja hoolekogu heategevusmüügiga Võru jõululaadal.

EELINFO

• Esmaspäeval, 10.detsembril 3.klass ujumas Väimelas.
  • Teisipäeval, 11.destembril huvijuht Inge Mälzer Liikuma kutsuva kooli ehk VUNK seminaril Tartus kell 10.30 – 15.
  • Teisipäeval, 11.detsembril kell 12 läheb 6.klass maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Kolmapäeval, 12.detsembril võetakse 8.-9.klassi õpilastelt Vaikuse minutite programme raames vereproovi.
  • Neljapäeval, 13.detsembril teevad 8.-9.klassi õpilased 2.-4.tunni ajal Vaikuse minutite programme raames tähelepanu testi.
  • Neljapäeval, 13.detsembril Vastseliinas Nutikate päev, kus osaleb 4+4 õpilast.
  • Reedel, 14.detsembril kell 11 toimub 3.klassi klassiõhtu.
  • Reedel, 14.detsembril lähevad 4A+B maanteemuuseumi teemeister Friedrichi jõulumaale.
  • Laupäeval, 15.detsembril MF Burbel Tartu Kaubamajas õpilasfirmade laadal.
  • Esmaspäeval, 17.detsembril läheb 3.klass kell 13.30 ujuma Väimelasse.
  • Kolmapäeval, 19.detsembril lõpeb koolipäev kell 12, bussid koju.
  • Kolmapäeval, 19.detsembril kell 18 Rõuge kooli jõulupidu spordisaalis.
  • Neljapäeval, 20.detsembril kell 8 jõuluaktus: jõulutunnustused ja mud tunnustamised.
  • Neljapäeval, 20.detsembril kell 10 koolikontsert “Rännak läbi popmuusika ajaloo” kellpillikvarteti esituses.
  • Reedel, 21.detsembril e-õppepäev.
  • Laupäeval, 22.detsembril MF Burbel Raplas õpilasfirmade laadal.
6htu.jpg