PÖÖRDUMINE

Tere, hea Rõuge koolipere!

Selleks korraks hakkab suvine koolivaheaeg läbi saama ja pilgud tuleb pöörata taas koolimaja poole. Loodetavasti olete terved ja teiega on kõik korras. Kevadel lõpetasime kooliaasta distantsõppel, nüüd ootame kõiki taas koolimajja.

Haridus- ja Teadusministeeriumi soovituse kohaselt algab kooliaasta ka Rõuge Põhikoolis võimalikult tavapäraselt. Viirus ei ole küll Eestist kuhugi kadunud, ega plaanigi seda vist lähiajal teha, seepärast kohandame ka õppetööd jooksvalt ning vajadustest lähtuvalt. Spetsialistide sõnade järgi peame õppima viirusega koos elama. Kindlasti saame omalt poolt kaasa aidata, et see ei leviks. Selleks tuleks vähimagi haiguskahtluse korral püsida kodus. Järgida tuleb head kätehügieeni (oluline on korralik kätepesu) ning vähendada lähikontaktide hulka. Rohkem, kui kunagi varem tuleb viibida värskes õhus.

Rõuge Põhikool püüab teha kõik võimaliku, et te ennast koolipäeva ajal meeldivalt ja turvaliselt tunneksite.

Kutsun üles ja julgustan kõiki taas koolimajja tulema ja tavapärase koolitööga alustama. Ootame kõiki õpilasi teisipäeval, 1.septembril kell 9.00 Rõuge koolimajja. Toetame ja aitame teineteist.

Toredat kooliaasta algust!

Toomas Raju