13.jaanuar 2020

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

• Kell 12 Võrumaa õpilasesinduste koolitus Võru Kreutzwaldi Koolis “Mis on üldse õpilasesindus?”
  • Pikapäevarühma õpetajat Maris Kõivu ei ole.
  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

• Kell 10 Rõuge spordisaalis maakonna poiste saalijalgpalli turniiri alagrupi mängud.
  • Kell 13.40 aulas koolikontsert “Läbi raskuste tähtede poole” ansambli Põhja – Tallinn esinduselt.
  • Kell 14 Võrumaa õpilasesinduste koolitus Võru Kesklinna Koolis “Kuidas rahaga tõhusalt ringi käia?”

KOLMAPÄEVAL

• 1.-4.tund lugemispäev algklaasi õpilastele.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop koolitusel.
  • Õppealajuhataja Ere Käis hariduskonverntsil “Õppimise aeg” Tartus.
  • Kell 17.30 aulas lugemispäeva raames loeng “Kuidas kodus arendada lapse lugemisoskust? Koolitaja Kaja Kivisikk Eesti Lugemisühingust.

NELJAPÄEVAL

• Õppealajuhataja Ere Käis hariduskonverntsil “Õppimise aeg” Tartus.
  • Kell 10 maakonna tüdrukute saalijalgpalli turniir Võru spordihoones.

REEDEL

• Vormikandmispäev: kodutütarde 88.aastapäev.
  • Kell 8.45 läheb õpilasesindus Tartusse meeskonnatöö koolitusele.
  • Kell 17 Võrus kodutütarde pidulik aktus ja tänuüritus.
  • 3 õpilast ja õpetaja Karin Siig osalevad Tartus rahvusvaheliste noortekohtumiste proejktikoolitusel.

LAUPÄEVAL

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

• Esmaspäeval, 20.jaanuaril Eesti Töötukassa Võrumaa karjäärispetsialistid külas 9.klassil: 2 tundi grupinõustamist ja edasi individuaalsed nõustamised.
  • Kolmapäeval, 22.jaanuaril kell 11.50 aulas Eesti Vähiliidu ennetusloeng tubakast – Hanno Egipt.
  • Kolmapäeval, 22.jaanuaril arvutiklassis e-kooli koolitus: kell 10 Rõuge valla HEV-koordinaatoritele, kell 13 Rõuge Põhikooli õpetajatele, kell 15 – Rõuge valla koolide õpetajatele.
  • Neljapäevast, 23.jaanuarist kuni esmaspäeva, 27.jaanuarini noortekohtumiste projekt Narva Paju Kooliga Rõuges “Sport on elu” ööbimisega Rõuge noortekeskuses.
  • Reedel, 24.jaanuaril Rõuge Noorsotöö Keskuse tervisepäev blogija Paljas Porgand osavõtul Haanjas 6.-9.klassini.
  • Neljapäeval, 30.jaanuaril maakondlik Nuputa võistlus Võru Kesklinna Koolis.
  • Neljapäeval, 30.jaanuaril kell 18 playback show.
  • Reedest, 31.jaanuarist kuni laupäeva, 1.veebruarini algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Vastseliinas.