30.september 2019

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

• Perearst Viivika Allas teeb läbivaatust 2.klassi õpilastele.

TEISIPÄEVAL

• 4.klassil loodusõpetuse tasemetöö 3.-4.tund.

KOLMAPÄEVAL

• Tüdrukute jalgpallivõistkond vabariiklikul võistlusel Valtus Raplamaal. Väljasõit kell 6.45.
  • Võru maakonna meistrivõistlused orienteerumises Veemäel, väljasõit kell 10.15.
  • Õppealajuhataja Ere Käis PISA testidega seotud konverentsil Tartus.

NELJAPÄEVAL

• Raamatukogu juhataja Kaja Soovik kirjastuse Koolibri teabepäeval.
  • Rõuge valla õpetajate päeva kohtumine kell 18 Rogosi mõisas.

REEDEL

• Õpetajate päev: 9.klass annab tunde, 8.klass aitab lasteaias. Bussid koju kell 12.30.
  • Võru Kesklinna Kooli ja Rõuge Põhikooli 8.klasside kohtumisöö Rõuge majas.

LAUPÄEVAL

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

• Esmaspäevast, 7.oktoobrist alustab ujumise algõpetus Väimelas 3.klassile. Igal esmaspäeval kell 13.30 väljub buss koolimaja eest.
  • Kolmapäeval, 9.oktoobril kell 15.35 sisehindamise teemaline töökoosolek.
  • Neljapäeval, 10.oktoobril lähevad uued mängujuhid õppima Võnnu Keskkooli projekti VUNK ehk Liikuma kutsuv kool raames.
  • Neljapäeval, 10.oktoobril Creatlon online viktoriin.
  • Reedel, 11.oktoobril kell 10 -15 IdeeSTARTER minifirmadele Võru Kandles, esineb MF BURBEL.
  • Reedel, 11.oktoobril läheb 8.klass kell 12 Põlvasse Rakvere teatri etendusele “See kõik on tema”.
  • Reedest, 11.oktooobrist kuni pühapäeva, 13.oktoobrini projektikonkurss Idee45. Osaleb 3-liikmeline meeskond.
  • Laupäeval, 12.oktoobril noorkotkaste ja kodutütarde maakondlik laskevõistlus Haanjas.
  • Kolmapäeval, 16.oktoobril õppealajuhataja Ere Käis koolitusel Tartus.
  • Neljapäeval, 17.oktoobril kell 9.50 Eesti Kontserdi koolikontsert: Elina Nechayeva ja Mihkel Mattisen.
  • Neljapäevast, 17.oktoobrist kuni reede, 18.oktoobrini mängujuhtide laager Käärikul projekti VUNK ehk Liikuma kutsuv kool raames.
  • Reedest 18.oktoobrist kuni laupäeva, 19.oktoobrini nooremate noorkotkaste ja kodutütarde laager Varstus.
  • Reedest, 18.oktoobrist kuni pühapäeva, 20.oktoobrini EÕELi sügislaager Vändras.
  • Teisipäeval, 22.oktoobril kell 9 õppenõukogu.
  • Reede, 25.oktoobrits kuni pühapäeva, 27.oktoobrini vanemate noorkotkaste ja kodutütarde metsalaager Sännas (vanus 13+).
  • Esmaspäeval, 28.oktoobril kell 8.55 külastab 9.klassi Mihkel Kirch (Alexela)
sygis.jpg