9.september 2019

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

• Alates tänasest kuni 8.novembrini saab meie koolimaja I korruse galeriis vaadata Made Balbati näitust, mis on valminud digipliiatsiga joonistades.
  • Õpetaja Külli Tuisk haige.

TEISIPÄEVAL

• Peale 3.tundi judoklubi REI esitlus spordisaalis 1.-5.klassi õpilastele.
  • Kell 14.30 alustab uus, 1.-3.klassi treeningrühm Esteetika- ja Tantsukooli alt aeroobikasaalis, treener Egne.
  • 3.klassi lastevanemate koosolek.
  • Kell 16 presidendi korraldusmeeskonna kohtumine visiidi ettevalmistuseks kooli juhtkonnaga.

KOLMAPÄEVAL

• Peakokk Terje Laks mahetoidu teemalisel koostööseminaril Hämsa talus.
  • Raamatukogu juhataja Kaja Soovik koolitusel.

NELJAPÄEVAL

• Õppealajuhataja Ere Käis Tartus.

REEDEL

• Direktor Toomas Raju Käärikul VUNK ehk Liikuma kutsuva kooli seminaril.
  • 1.-3.klass Luhasoo matkarajal kell 8 – 12.15.

EELINFO

• Huvijuht Inge Mälzer 14.-23.september õppereisil Itaalias projekti Zackathon raames.
  • Esmaspäeval, 16.septembril kell 9.30 kohtub Eesti Vabariigi President Rõuge kooliperega.
  • Teisipäeval, 17.septembril Võru maakonna 6.-9.klassi poiste meistrivõistlused jalgpallis.
  • Teisipäeval, 17.septembril ja kolmapäeval, 18.septembril õpetaja Ive Ruusamäe koolitusreisil.
  • Kolmapäeval, 18.septembril Võru maakonna noorkotkaste ja kodutütarde meistrivõistlused orienteerumises Vana – Vastseliinas.
  • Kolmapäeval, 18.septembril kell 12 ettevõtte Norrisson kohtumine kooli juhtkonnaga.
  • Neljaipäeval, 19.septembril Võru maakonna 6.-9.klassi tüdrukute meistrivõistlused jalgpallis.
  • Neljapäeval, 19.septembril ja reedel, 20.septembril õpetaja Maarja Kallas koolitusel
  • Reedel, 20.septembril Võrumaa töö- ja karjäärimess “Hobist tööks”, osaleb 8.-9.klass.
  • Reedel, 20.septembril osaleb Rõuge koolipere maailmakoristuspäeval.
  • Reedel, 20.septembril õpetaja Merilin Kurg koolitusel.
  • Pühapäeval, 22.septembril noorkotkaste / kodutütarde mäng “Seiklushunt” Pähnil.
  • Teisipäeval, 24.septembril või kolmapäeval, 26.septembril 7.klassi loodusainete tasemetöö.
  • Teisipäeval, 24.septembril kell 13.45 tutvustab spordisaalis enda treeninguid MTÜ Vabadussport.
  • Kolmapäeval, 25.septembril Võru maakonna murdmajooksu võistlused Kubijal.
  • Kolmapäeval, 25.septembril kell 13 – 16.40 Võru maakonna ettevõtlike koolide kohtumine Võru Gümnaasiumis, osaleb huvijuht Inge Mälzer.
  • Kolmapäeval, 25.septembril raamatukogu juhataja Kaja Soovik koolitusel.
  • Neljapäeval, 26.septembril ja reedel, 27.septembril 9.klass parvematkal Emajõe Suursoos.
  • Neljapäeval, 26.septembril kell 11 – 14.30 läheb 4.klass KIKi projekti toetusel õppekäigule Voki külla Siksali.
  • Neljapäeval, 26.septembril kell 17 toimub 6.klassi lastevanemate koosolek käsitöö klassis.
  • Neljapäeval, 26.septembril kell 18 Rõuge kooli lastevanemate üldkoosolek aulas.
  • Pühapäeval, 29.septembril noorkotkaste ja kodutütarde seiklusmatk “Käve üle küngaste”.