Lõpupildid

Põhikooli lõpetamise pildid on

vaatamiseks ja paberile tellimiseks:

www.pildipood.ee ja parool: rougepk2019

Piltide tellimine: palun märgi soovitud fotod. Üleval paremal on roheline kastike - pildid valitud, edasi - sinna vajutades saad valida, kas soovid fotot paberile või digitaalsel kujul. Klassifotodest saab osta ainult paberfotosid.

Pildipoes olevad failid on ainult pildipoes vaatamiseks. Palun neid veebis mujal mitte kasutada! Kui on soov me pildistamisel tehtud fotod veebis kasutada, saab osta endale veebiformaadis faili.

Tellimus tuleb pildipoest meile, teeme need oma kvaliteetlaboris valmis. Ilmutame fotod väga heale, paksule fotopaberile.

Fotosid saab tellida 1o. juulini. Pärast seda teeme fotod valmis. Fotod saab kätte stuudiost Tindi 5 (kindlasti tuleb see eelnevalt telefonitsi kokku leppida - 5333 3034).

Pärast kooli puhkust tuuakse ülejäänud fotod kooli, need saab siis sealt kätte.