20.mai 2019

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Stiilinädal: riietus üheksakümnendad.
  • Kell 14 mälestatkse taanlaste lahingu aastapäeval Rõuges taanlaste mälestusmärgi juures. lahingus hukkunuid, osalevad noorkotkad ja kodutütred.

TEISIPÄEVAL

  • Stiilinädal: inglid ja deemonid.
  • Kell 13 osaleb huvijuht Inge Mälzer Tsentris Võru maakonna ettevõtlusõppe ja ettevõtlikkuse koostöövõrgustiku kohtumisel.

KOLMAPÄEVAL

  • Stiilinädal: must ja valge.
  • Kell 8 lähevad 1A+B klass sipsikute laagri raames Karilatsi.
  • Kell 9 lähevad 4A+B klass ekskursioonile Elistvere loomaparki ja AHHAAsse.
  • Kell 9.15 läheb 5.klass 2-päevasele ekskursioonile Setumaale.

NELJAPÄEVAL

  • Stiilinädal: araabia.
  • 5.klass Setumaa ekskursioonil.
  • 1A+B klassil sipsikute laager.
  • 2.klassil lugemisöö.

REEDEL

  • Stiilinädal: metsik lääs.
  • Huvijuht Inge Mälzer Tallinnas ettevõtlusõppe kavandamise ja metoodika ning reflektsiooni koolitusel.

LAUPÄEVAL

  • Võru Roboti Tsõõr, osalevad robootikaringi õpilased.

PÜHAPÄEVAL

  • 1A klassi õpilased osalevad Tartu võimlemispeo proovil.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 27.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil.
  • Esmaspäeval, 27.mail kell 11.30 lähevad noorkotkad tähistama aastapäeva Tartusse lennuakadeemiasse.
  • Esmaspäeval, 27.mail õpetaja Ando Tuul`t ei ole.
  • Teisipäeval, 28.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil ja peol.
  • Teisipäeval, 28.mail kell 12 viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 8 aulas direktori vastuvõtt 2.-3.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail Rõuge vallavanema vastuvõtt parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 9 – 18 KEAT lõpuüritus Haanjas 6.klassile.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 10.45 – 15 läheb 2.klass Nopri Talumeiereisse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.
  • Neljapäeval, 30.mail kell 9 läheb 6.klass ekskursioonile Valga militaarmuuseumi.
  • Neljapäeval, 30.mail 1.-3.klassi seitsmevõitlus.
  • Reedel, 30.mail kell 9 toimub loovtööde kaitsmine aulas.
  • Reedel, 31.mail lõpeb koolipäev kell 12, töötajate õppekäik Lizumsi kooli.
  • Laupäeval, 1.juunil Rõuge valla laulu- ja tantsupidu Missos, kell 11 algavad proovid ja kell 16 pidu. Osalevad Rõuge kooli koorid ja tantsijad.
  • Esmaspäeval, 3.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam eesti keelest.
  • Esmaspäeval, 3.juunil 1.-8.klassi õpilastel õuesõppepäev.
  • Esmaspäeval, 3.juunil läheb 3.klass Pokumaale.
  • Esmaspäevast, 3.juunist kuni kolmapäeva, 5.juunini toimub 1A+B klassile Voki küla looduslaager.
  • Teisipäeval, 4.juunil 2.klass Paganamaal.
  • Teisipäeval, 4.juunil kell 14 direktori vastuvõtt aulas 4.-9.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 10 lähevad 4A+B klass KIK projekti raames Piusale.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 robootikute klassiõhtu.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 õppenõukogu.
  • Reedel, 7.juunil kooliaasta lõpetamine, aktus ja klassijuhataja tund.
  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Esmaspäeval, 10.juunil läheb 8.klass KIK-projekti raames Siksäli.
  • Esmaspäeval, 10.juunil ja teisipäeval, 11.juunil 1.-7.klassi õpilastele e-õppepäevad.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.
sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool