15.aprill 2019

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 3.-4 tund 9.klassile kodanikuhariduslik tund Eesti Noorteühenduste Liidu poolt.
  • Õpetaja Merilin Kurg 15.-18.aprill puhkusel.
  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Direktor Toomas Raju koolijuhtide nõupidamisel alates kella 10-st.
  • Kell 11.30 lähevad 5.-9.klassi õpilased Võrru Kandlesse vaatama filmi Ott Tänakust.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 10.30 läheb 3.klass õppekäigule Võru Päästekomandosse.
  • 3.tunni ajal koolikontsert Pärimusmuusika Aidalt – Meelika Hainsoo ja Celia Roose “Laulvad kalendripühad”.
  • 1A klass läheb matkama.

NELJAPÄEVAL

  • Digipädevuste test 9.klassile kell 8.30 – 10.45 ja 8.klassile 10.55 – 12.55.
  • Vana aja koolitund 2.klassile kell 9.30 – 10.30 ja 3.klassile kell 11 – 12.
  • Noorkotkaste ja kodutütarde jüripäeva matkamäng Vastseliinas alates kella 14-st.

REEDEL

  • Kevadine koolivaheaeg 19.- 28.aprill.

EELINFO

  • Huvijuht Inge Mälzer 25.-26.aprill ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Reedel, 26.aprillil RENE retk noorkotkastele ja kodutütardele.
  • 27.- 30.aprill on 9.klass koos klassijuhataja Inge Mälzeriga koolilõpureisil Prahas.
  • Esmaspäeval, 29.aprillil esmaabi koolitus: 2.-4.tund KEAT raames 6.klassile Kätlin Pilt ja Riina Paat 2.tund 1.-3.klass, 3.tund 4.-5.klass, 4.tund 7.-8.klass.
  • Noortekohtumiste projekt “Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.keskkooliga 1.-5.mai Oru külakeskuses.
  • Õpetaja Terje Raju 2.-10.mai puhkusel.
  • Laupäeval, 4.mail 7.klasside Nuputa finaalvõistlus.
  • Laupäeval, 7.mail ja pühapäeval, 8.mail FLL Tartus.
  • Esmaspäeval, 6.mail koolis fotograaf, klassipiltide tegemine.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop 7.-14.mai puhkusel.
  • Teisipäeval, 7.mail eesti keele proovieksam 9.klassil eesti keelest kell 9 – 12.
  • Kolmapäeval, 8.mail Võru maakonna kevadine jooksukross Kubijal.
  • Neljapäeval, 9.mail ja reedel, 10.mail parimate õpilaste preemiareis Hiiumaale.
  • Reedel, 10.mail 8.klassi loovtööde esitamise tähtaeg.
  • Teisipäeval, 14.mail kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt.
  • Neljapäeval, 16.mail kell 9 – 12 matemaatika proovieksam 9.klassile.
  • Neljapäeval, 16.mail noorkotkaste ja kodutütarde tuletõrje võistlus Vastseliinas.
  • Reedel, 17.mail läheb 3.klass KIK projekti raames Sipelgariiki.
  • Teisipäeval, 21.mail 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Teisipäeval, 28.mail viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.
6htu.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool