8.aprill 2019

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • Kell 12 läheb eripedagoog Maie Oppar ainesektsiooni koosolekule Võrru.

KOLMAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • 2.-3.tunni ajal projekti Vaikuse minutid testid 8.-9.klassidele.
  • Kell 10 – 12 tutvub koolimajaga uus 1.klass.
  • Robootika ringi ei toimu, Triinu Grossmann õppereisil.
  • Kell 13.40 läheb 1A klass lasteaeda ujuma.
  • 5.-7.tund lastekoori proov.

NELJAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • Kell 8.15 – 13.30 lastekooride teine ettelaulmine Võru Kandles.
  • 8.klass klassiekskursioonil Rootsis.
  • 2.klassi klassiõhtu kell 15.30 – 18.

REEDEL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • 8.klass klassiekskursioonil Rootsis.
  • 4B klassi klassiõhtu algusega kell 15.

LAUPÄEVAL

  • 8.klass klassiekskursioonil Rootsis.
  • Tähelepanu, Start võistkond finaalvõistlusel Tartus.

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

  • 15.-18.aprillini õpetaja Merilin Kurg puhkusel.
  • Esmaspäeval, 15.aprillil 3.-4.tund kodanikuhariduslik koolitund 9.klassile.
  • Teisipäeval, 16.aprillil läheb direktor Toomas Raju kell 10 nõupidamisele.
  • Teisipäeval, 16.aprillil kell 12 lähevad 5.-9.klassi õpilased vaatama filmi Ott Tänakust Võru Kandlesse.
  • Kolmapäeval, 17.aprillil 3.tunni ajal koolikontsert 4.-6.klassi õpilastele “Laulvad kalendripühad” (Pärimusmuusika Ait, Meelika Hainsoo ja Celia Roose).
  • Kolmapäeval, 17.aprillil kell 10.30 – 12.30 läheb 3.klass õppekäigule Võru Päästekomandosse.
  • Neljapäeval, 18.aprillil kell 8.30 – 10.45 digipädevuste test 9.klassile ja kell 10.55 – 12.55 test 8.klassile.
  • Neljapäeval, 18.aprillil kell 9.30 – 10.30 ja 11 – 12 vana aja koolitund 2. Ja 3.klassile.
  • Neljapäeval, 18.aprillil nooremate noorkotkaste ja kodutütarde jüripäeva matkamäng kell 14 Vastseliinas.
  • Koolivaheaeg 19.- 28.aprill.
  • Huvijuht Inge Mälzer 25.-26.aprill ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Reedel, 26.aprillil RENE retk noorkotkastele ja kodutütardele.
  • 27.- 30.aprill on 9.klass koos klassijuhataja Inge Mälzeriga koolilõpureisil Prahas.
  • Esmaspäeval, 29.aprillil esmaabi koolitus: 2.-4.tund KEAT raames 6.klassile Kätlin Pilt ja Riina Paat 2.tund 1.-3.klass, 3.tund 4.-5.klass, 4.tund 7.-8.klass.
  • Noortekohtumiste projekt “Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.keskkooliga 1.-5.mai Oru külakeskuses.
  • Õpetaja Terje Raju 2.-10.mai puhkusel.
  • Laupäeval, 4.mail 7.klasside Nuputa finaalvõistlus.
  • Laupäeval, 7.mail ja pühapäeval, 8.mail FLL Tartus.
  • Esmaspäeval, 6.mail koolis fotograaf, klassipiltide tegemine.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop 7.-14.mai puhkusel.
  • Teisipäeval, 7.mail eesti keele proovieksam 9.klassil eesti keelest kell 9 – 12.
  • Kolmapäeval, 8.mail Võru maakonna kevadine jooksukross Kubijal.
  • Neljapäeval, 9.mail ja reedel, 10.mail parimate õpilaste preemiareis Hiiumaale.
  • Reedel, 10.mail 8.klassi loovtööde esitamise tähtaeg.
  • Teisipäeval, 14.mail kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt.
  • Neljapäeval, 16.mail kell 9 – 12 matemaatika proovieksam 9.klassile.
  • Neljapäeval, 16.mail noorkotkaste ja kodutütarde tuletõrje võistlus Vastseliinas.
  • Reedel, 17.mail läheb 3.klass KIK projekti raames Sipelgariiki.
  • Teisipäeval, 21.mail 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Teisipäeval, 28.mail viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.
talv.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool