1.aprill 2019

ESMASPÄEVAL

  • Kell 12 Märt Treieri ohutuskoolitus Rõuge kooli aulas kõikidele Rõuge valla koolide 8.-9.klassidele.
  • 4.tunni ajal lähevad 4A klassi õpilased Rõuge hooldekodusse ettelugemist tegema.
  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klassi õpilased ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 7 läheb Tähelepanu, Start võistkond vabariiklikule poolfinaal võistlusele Paidesse.
  • Kell 8 lähevad 1A+B klassid Tartusse AHHAAsse.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 13.40 läheb 1A klass lasteaeda ujuma.
  • 5.-6.tund poistekoori proov.
  • Õpetaja Merilin Kurg praktikal.

NELJAPÄEVAL

  • 5.-7.tund lastekoori proov.
  • Kell 14 Võrus 7.klasside inglise keele võistlus.

REEDEL

  • EÕELi XL üldkoosolek Järva – Jaani Gümnaasiumis, osaleb 2 õpilast.

LAUPÄEVAL

  • EÕELi XL üldkoosolek Järva – Jaani Gümnaasiumis, osaleb 2 õpilast.
  • Noorkotkastele ja kodutütardele discolfi õppepäev Kubijal.

PÜHAPÄEVAL

  • EÕELi XL üldkoosolek Järva – Jaani Gümnaasiumis, osaleb 2 õpilast.
  • Poistekooride teine ettelaulmine Võrus Kandles kell 11 – 14.30.

EELINFO

  • Huvijuht Inge Mälzer 9.- 12.aprillini Võrumaa noorsootöötajate õppereisil Kreekas Ateenas.
  • Teisipäeval, 9.aprillil kell 12 läheb Maie Oppar eripedagoogide ja logopeedide ainesektsiooni Võrru.
  • Kolmapäeval, 10.aprillil 2.-3.tunni ajal Vaikuse minutite testid õpetajatele ja 8.-9.klassi õpilastele.
  • Kolmapäeval, 10.aprillil kell 10 – 12 tutvub kooliga uus 1.klass.
  • Kolmapäeval, 10.aprillil 5.-7.tund lastekoori proov.
  • Neljapäeval, 11.aprillil kell 9 – 13.30 lastekooride teine ettelaulmine Võrus.
  • 8.klass Stockholmi reisil 11.-13.aprillini.
  • Neljapäeval, 11.aprillil 2.klassil kell 15.30 – 18 klassiõhtu.
  • Reedel, 12.aprillil 4B klassil klassiõhtu.
  • 15.-18.aprillini õpetaja Merilin Kurg puhkusel.
  • Esmaspäeval, 15.aprillil kell 10 – 12 kodanikuhariduslik koolitund 9.klassile.
  • Kolmapäeval, 17.aprillil 3.tunni ajal koolikontsert “Laulvad kalendripühad” (Pärimusmuusika Ait, Meelika Hainsoo ja Celia Roose).
  • Neljapäeval, 18.aprillil kell 8.30 – 10.45 digipädevuste test 9.klassile ja kell 10.55 – 12.55 test 8.klassile.
  • Neljapäeval, 18.aprillil nooremate noorkotkaste ja kodutütarde jüripäeva matkamäng kell 15.
  • Koolivaheaeg 19.- 28.aprill.
  • Huvijuht Inge Mälzer 25.-26.aprill ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Reedel, 26.aprillil RENE retk noorkotkastele ja kodutütardele.
  • 27.- 30.aprill on 9.klass koolilõpureisil Prahas.
  • Esmaspäeval, 29.aprillil esmaabi koolitus: 2.-4.tund KEAT raames 6.klassile Kätlin Pilt ja Riina Paat 2.tund 1.-3.klass, 3.tund 4.-5.klass, 4.tund 7.-8.klass.
  • Noortekohtumiste projekt “Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.keskkooliga 1.-5.mai Oru külakeskuses.
  • Reedel, 3.mail Tallinnas Noore Mesitsri konkurss ja trammidepoo külastus.
sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool