7.jaanuar 2019

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

• 2.-3.klass läheb ujuma kell 13.30.

TEISIPÄEVAL

KOLMAPÄEVAL

• Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tartu SPARK, sTARTUp hubis ja Tallinnas superministeeriumis.
  • Võrumaa Õpilasesinduste Liidu koosolek kell 12 Värskas.

NELJAPÄEVAL

• Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tehnopolis, Startup`is, Telliskivi loomelinnakus Lift 99-s.
  • 4.klasside õpilased lähevad kell 13.55 viima kingitust Võru loomade varjupaika.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

REEDEL

• Lastekoor läheb kell 10.30 Võru Kesklinna Kooli ühislaulmisele.
  • Rahvatantsurühm läheb kell 12.15 tantsulaagrisse Parksepa keskkooli.
  • Õpetaja Karin Siig läheb koos Karel ja Kaspar Kimmeliga kell 12 Vilniusse Vabadusjooksule Võrumaa esindajatena.
  • MF Burbel liikmed lähevad Tartusse õpilasfirmade müügikoolitusele.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

EELINFO

• Teisipäeval, 15.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside poiste saalijalgpalli meistrivõistluste alagrupp Rõuge spordisaalis.
  • Neljapäeval, 17.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused Rõuge spordisaalis.
  • Reedel, 18.jaanuaril Kodutütarde organisatsiooni 87.aastapäev, vormikandmispäev ja sünnipäev 6.tunni ajal vene keele klassis.
  • Teisipäeval, 22.jaanuaril kell 8.30 läheb lastekoor ettelaulmisele Võru Kandlesse.
  • Reedel, 25.jaanuaril kell 16-st kuni laupäeva, 26.jaanuari kella 13-ni Võru maakonna algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.