On tekkinud segadus:
TOIDUPAKID on kõigile Rõuge Põhikooli õpilastele.
Palun tulge veel koolimajja kella 12-ni järele, kes saab.

Lugupeetud lapsevanem.

Nagu eelmises postituses lubasime, anname täna, so 1. aprillil täpsemat infot selle kohta, kuidas pered toidupakid kätte saavad.

Toidupakke hakkame jagama  2. aprillil kell 7.30- 12.00 Rõuge koolimaja juures.

Kell 13.00- 14.00 jagatakse pakke Nursi poe juures.

Peale kohapeal jagamist  viiakse pakid koju nendele, kellel pole võimalik tulla ei kooli ega Nursi poe juurde.

Pakkidele järele tulles peab kindlasti jälgima eriolukorra ohutusnõudeid. Küsimuste ja täiendava info saamiseks võib julgelt helistada tel 5104900 või saata meil aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lugupidamisega

Toomas Raju

Rõuge PK direktor

Lugupeetud lapsevanem!

Vastavalt Rõuge Vallavalitsuse korraldusele on Rõuge Põhikoolile antud ülesandeks oma kooli õpilastele toidupakkide komplekteerimine ning jagamine.

Toidupaki arvestuslik periood on 5 nädalat (16.03. – 17.04.2020). Toidupaki väärtus õpilase kohta on 25 eurot, see on lapsevanemale tasuta. Kui kõik läheb plaanipäraselt, saame hakata toidupakke jagama alates neljapäevast , 2. aprillist. Praeguse plaani kohaselt toimub toidupakkide jagamine Rõuge koolimaja juures, Viitinas ning Nursis. Jagamise täpsemad asukohad ja kellaajad selguvad hiljemalt 1.04.2020 õhtuks.

Kui Teil puudub võimalus toidupakile järele tulla, teavitage sellest Toomas Raju (tel. 5104900 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või oma lapse klassijuhatajat. Loodame Teie mõistvale suhtumisele ning tuletame meelde, et seoses eriolukorraga tuleb täita kõiki kehtestatud ohutusnõudeid.

Täpsema informatsiooni saamiseks palun jälgida e-kooli või Rõuge Põhikooli kodulehte.

Jääge terveks!

Toomas Raju

Rõuge PK direktor

Head õpilased ja vanemad!
Kindlasti olete juba meedia vahendusel kuulnud, et disantsõpe ehk e-koduõpe jätkub ka aprillis ning esialgse info kohaselt kuni vaheajani, s.o 20 aprillini.
Rõuge kool soovib saada teada, kuidas on kulgenud kodus õppimine ja õpetamine, missugused küsimused on tekkinud ning kuidas saaksime koos korraldada distantsõpet paremini.
Palun leida mõni minut aega ja vastata küsimustikule 31.märtsini, et saaksime arvestada teie ettepanekute ja soovidega järgnevate nädalate jooksul.
Aitäh ja olge terved!
Ere Käis
Rõuge Põhikooli õppealajuhataja

LINK ÕPILASTELE:

LINK LAPSEVANEMATELE:

Telia aitab Eestimaa peresid, kus puudub internet ning lapsed peavad õppetööga jätkama kaugõppe vormis. Pakume tasuta internetivõimalust esialgu kuni 1.maini.

Andke mulle palun teada, mitu ruuterit oleks reaalselt tarvis Rõuge valda. Jutt siis tõesti peredest, kus on oluline õppetegevuse jätkamine ning interneti puudumise tõttu on see võimatu. Kogused on piiratud, seega palume kasutada antud võimalust mõistlikult.

Kui leidub selliseid peresid, siis palun aadressi või pakiautomaadi asukohta, kuhu ruuterid toimetada.

Andke vajadusest teada oma lapse klassijuhatajale.

Kahjuks ekooli süsteem ei tööta hetkel mitte meist olenevatel põhjustel.

Varume kannatust.

Vabandame!