ESMASPÄEVAL

• 3.klassil algab ujumiskursus Väimela ujulas. Buss kell 13.30 kooli juurest.

TEISIPÄEVAL

• Avatud ettevõtete päev – 5.klassi õppekäik õpetaja Piret Viiliga Sõmerpallu kell 13.30 – 15.
  • 6.klassil klassiõhtu kell 15.30 – 19.

KOLMAPÄEVAL

• Noorkotkastel ja kodutütardel õhkrelvast laskmise harjutus kell 14 Jaanus Tammesooga.
  • Kell 15.35 töökoosolek sisehindamise teemal.

NELJAPÄEVAL

• Projekti VUNK ehk Liikuma kutsuv kool raames uute mängujuhtide koolitus Võnnu Keskkoolis. Osaleb 5 huvilist koos õpetaja Merike Helekiviga.
  • Ettevõtlusnädala raames Greatloni eviktoriin majandusest.
  • Kell 14.30 külastab kooli Lätimaa Ziemeri kooli esindus.

REEDEL

• Minifirma Burbel ja huvilised 5.-8.klassini osalevad Võru Kandles toimuval IdeeSTARTERil kell 9 – 15.
  • 3.klassil kell 10.30 – 14.30 KIK-projekti raames "Seikluslik ellujäämiskursus looduses" MTÜ Ellujäämisselts korraldusel.
  • Kell 11.30 läheb 5-liikmeline meeskond Idee45 laagrisse Tallinnasse koos õpetaja Karin Siig`iga.
  • Kell 12 läheb 8.klass Põlvasse teatrietendusele.
  • 5A+B klasside klassiõhtu.

LAUPÄEVAL

• 5-liikmeline meeskond Idee45 laagris Tallinnas koos õpetaja Karin Siig`iga.
  • Võru maakonna noorkotkaste ja kodutütarde laskevõistlus Haanjas. Buss väljub kell 8.30 koolimaja juurest, saatjaks toetajaliige Merle Piiskop.

PÜHAPÄEVAL

• 5-liikmeline meeskond Idee45 laagris Tallinnas koos õpetaja Karin Siig`iga.

EELINFO

• Kolmapäest, 16.oktoobrist kuni reede 18.oktoobrini õpetaja Ive Ruusamäe puhkusel.
  • Neljapäeval, 17.oktoobril kell 9.50 Eesti Kontserdi koolikontsert: Elina Nechayeva ja Mihkel Mattisen.
  • Neljapäevast, 17.oktoobrist kuni reede, 18.oktoobrini mängujuhtide laager Käärikul projekti VUNK ehk Liikuma kutsuv kool raames.
  • Reedest 18.oktoobrist kuni laupäeva, 19.oktoobrini nooremate noorkotkaste ja kodutütarde laager Varstus.
  • Reedest, 18.oktoobrist kuni pühapäeva, 20.oktoobrini EÕELi sügislaager Vändras.
  • Teisipäeval, 22.oktoobril kell 9 õppenõukogu.
  • Teisipäevast, 22.oktoobrits kuni neljapäeva, 24.oktoobrini vanemate noorkotkaste ja kodutütarde metsalaager Sännas (vanus 13+).
  • Esmaspäeval, 28.oktoobril kell 8.55 külastab 9.klassi Mihkel Kirch (Alexela)
  • Esmaspäevast, 28.oktoobrist kuni pühapäeva, 3.novembrini huvijuht Inge Mälzer projektiga Zackathon välislähetuses Slovakkias.
  • Kolmapäeval, 30.oktoobril õpetaja Piret Viil koos meeskonnaga Pärnus robootika alaselö õppekäigul.

ESMASPÄEVAL

• Perearst Viivika Allas teeb läbivaatust 2.klassi õpilastele.

TEISIPÄEVAL

• 4.klassil loodusõpetuse tasemetöö 3.-4.tund.

KOLMAPÄEVAL

• Tüdrukute jalgpallivõistkond vabariiklikul võistlusel Valtus Raplamaal. Väljasõit kell 6.45.
  • Võru maakonna meistrivõistlused orienteerumises Veemäel, väljasõit kell 10.15.
  • Õppealajuhataja Ere Käis PISA testidega seotud konverentsil Tartus.

NELJAPÄEVAL

• Raamatukogu juhataja Kaja Soovik kirjastuse Koolibri teabepäeval.
  • Rõuge valla õpetajate päeva kohtumine kell 18 Rogosi mõisas.

REEDEL

• Õpetajate päev: 9.klass annab tunde, 8.klass aitab lasteaias. Bussid koju kell 12.30.
  • Võru Kesklinna Kooli ja Rõuge Põhikooli 8.klasside kohtumisöö Rõuge majas.

EELINFO

• Esmaspäevast, 7.oktoobrist alustab ujumise algõpetus Väimelas 3.klassile. Igal esmaspäeval kell 13.30 väljub buss koolimaja eest.
  • Kolmapäeval, 9.oktoobril kell 15.35 sisehindamise teemaline töökoosolek.
  • Neljapäeval, 10.oktoobril lähevad uued mängujuhid õppima Võnnu Keskkooli projekti VUNK ehk Liikuma kutsuv kool raames.
  • Neljapäeval, 10.oktoobril Creatlon online viktoriin.
  • Reedel, 11.oktoobril kell 10 -15 IdeeSTARTER minifirmadele Võru Kandles, esineb MF BURBEL.
  • Reedel, 11.oktoobril läheb 8.klass kell 12 Põlvasse Rakvere teatri etendusele “See kõik on tema”.
  • Reedest, 11.oktooobrist kuni pühapäeva, 13.oktoobrini projektikonkurss Idee45. Osaleb 3-liikmeline meeskond.
  • Laupäeval, 12.oktoobril noorkotkaste ja kodutütarde maakondlik laskevõistlus Haanjas.
  • Kolmapäeval, 16.oktoobril õppealajuhataja Ere Käis koolitusel Tartus.
  • Teisipäeval, 22.oktoobril kell 9 õppenõukogu.
  • Reede, 25.oktoobrits kuni pühapäeva, 27.oktoobrini vanemate noorkotkaste ja kodutütarde metsalaager Sännas (vanus 13+).
  • Esmaspäeval, 28.oktoobril kell 8.55 külastab 9.klassi Mihkel Kirch (Alexela)

TEISIPÄEVAL

• 7.klassi loodusainete tasemetöö.
  • 6.klassi õpioskuste olümpiaad Värskas.
  • MTÜ Vabadussport demonstreerimas parkuurimist ja huvilistele ringitegevuse alustamine.

KOLMAPÄEVAL

• Võru maakonna sügisene murdmaajooksu võistlus Kubijal.
  • Kell 13 – 16.40 Võru maakonna ettevõtlike koolide kohtumine Võru Gümnaasiumis, osaleb huvijuht Inge Mälzer.
  • Raamatukogu juhataja Kaja Soovik koolitusel.
  • Kell 14.30 algklasside õpetajad digiõpiku koolitusel.

NELJAPÄEVAL

• Kell 11 – 14.30 läheb 4.klass KIKi projekti toetusel õppekäigule Voki külla Siksali.
  • Kell 17 toimub 2A, 4, 5A, 5B, 6.klasside lastevanemate koosolekud.
  • Kell 18 Rõuge kooli lastevanemate üldkoosolek aulas:

REEDEL

• Õpetajad Merike Helekivi ja Merilin Kurg koolitusel.

PÜHAPÄEVAL

• Noorkotkaste ja kodutütarde seiklusmatk “Käve üle küngaste”.

EELINFO

• Teisipäeval, 1.oktoobril 4.klassi loodusõpetuse tasemetöö.
  • Kolmapäeval, 2.oktoobril Võru maakonna orienteerumise meistrivõistlused.
  • Kolmapäeval, 2.oktoobril alustab robootika ringi tegevus.
  • Reedel, 4.oktoobril õpetajate päev Rõuge koolis ja lasteaias.
  • Reedel, 4.oktoobril klassiõhtu Rõuge Põhikooli ja Võru Kesklinna Kooli 8.klassidel.
  • Pühapäeval, 6.oktoobril noorkotkaste ja kodutütarde matkamäng Kundas.

Rõuge Põhikooli lastevanemate üldkoosolek toimub neljapäeval, 26. septembril 2019 kell 18.00 Rõuge PK aulas.

Päevakord:

1. Töötukassa Võru osakonna info lapsevanemale.
  2. Rõuge PK hoolekogu liikmete kinnitamine.
  3. Muudatused Rõuge PK kodukorras ja õppekavas.
  4. Info kooli arengukava koostamisest.

Alamkategooriaid