Põhikooli lõpetamise pildid on

vaatamiseks ja paberile tellimiseks:

www.pildipood.ee ja parool: rougepk2019

Piltide tellimine: palun märgi soovitud fotod. Üleval paremal on roheline kastike - pildid valitud, edasi - sinna vajutades saad valida, kas soovid fotot paberile või digitaalsel kujul. Klassifotodest saab osta ainult paberfotosid.

Pildipoes olevad failid on ainult pildipoes vaatamiseks. Palun neid veebis mujal mitte kasutada! Kui on soov me pildistamisel tehtud fotod veebis kasutada, saab osta endale veebiformaadis faili.

Tellimus tuleb pildipoest meile, teeme need oma kvaliteetlaboris valmis. Ilmutame fotod väga heale, paksule fotopaberile.

Fotosid saab tellida 1o. juulini. Pärast seda teeme fotod valmis. Fotod saab kätte stuudiost Tindi 5 (kindlasti tuleb see eelnevalt telefonitsi kokku leppida - 5333 3034).

Pärast kooli puhkust tuuakse ülejäänud fotod kooli, need saab siis sealt kätte.

Kõigile 1.-8.klassi õpilastele:

PÄIKSELIST JA RÕÕMUROHKET SUVEAVAHEAEGA!

KOHTUME ESMASPÄEVAL, 2.SEPTEMBRIL 2019!

 

INFO

  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Esmaspäeval, 10.juunil läheb 8.klass KIK-projekti raames Siksäli.
  • Esmaspäeval, 10.juunil ja teisipäeval, 11.juunil 1.-7.klassi õpilastele e-õppepäevad.
  • Kolmapäeval, 12.juunil huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe lõpetamisel Simisalu loodusmajas.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest (inglise keel, keemia, ühiskonnaõpetus).
  • Pühapäeval, 16.juunil Võrumaa laulu- ja tantsupidu, osaleb 2.-3.klassi pererühm.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.
  • Neljapäeval, 20.juunil kell 17 Zackathon-projekti koosolek, osaleb huvijuht Inge Mälzer

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Õuesõppepäev (1.klass Voki küla looduslaagris. 4A+B, 6 ja 8.klass Vastse-Roosas filmi Tõde ja õigus võtete paigas, 3.klass Pokumaal)
  • 9.klass teeb eesti keele eksamit.

TEISIPÄEVAL

  • 1.klass Voki küla looduslaagris.
  • 2.-3.tund toimub 8.klassile piknik koos kalapüügiga kodunduse tundides.
  • 2.klass läheb kell 10.45 Paganamaale.
  • Kell 14 direktori vastuvõtt parimatele 4.-8.klassi õpilastele.

KOLMAPÄEVAL

  • 1.klass Voki küla looduslaagris.
  • Robootikatunnid: 1.-2.tund – 5.klass, 3.-4.tund – 3.klass.
  • Kell 9.30 läheb 4A+B klassid Piusa ürgoru matkarajale KIK projekti toel.
  • Kell 15.30 robootika klassiõhtu.
  • Kell 15.30 õppenõukogu.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 10.30 läheb 1A+B klass Sännasse.

REEDEL

  • Kooliaasta lõpetamine (aktus, klassijuhataja tund, bussid koju kell 11).

EELINFO

  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Esmaspäeval, 10.juunil läheb 8.klass KIK-projekti raames Siksäli.
  • Esmaspäeval, 10.juunil ja teisipäeval, 11.juunil 1.-7.klassi õpilastele e-õppepäevad.
  • Kolmapäeval, 12.juunil huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe lõpetamisel Simisalu loodusmajas.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest (inglise keel, keemia, ühiskonnaõpetus).
  • Pühapäeval, 16.juunil Võrumaa laulu- ja tantsupidu, osaleb 2.-3.klassi pererühm.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.
  • Neljapäeval, 20.juunil kell 17 Zackathon-projekti koosolek, osaleb huvijuht Inge Mälzer

ESMASPÄEVAL

  • 1A klass läheb kell 9.15 Tartu võimlemispeo proovi.
  • Noorkotkastel ja kodutütardel vormikandmispäev – noorkotkaste aastapäev.
  • Kell 11.30 läheb 4 noorkotkast Tartusse Lennuakadeemiasse aastapäeva vastuvõtule.
  • Õpetaja Ando Tuul ei ole koolis perekondlikel põhjustel.
  • Kell 14.30 on maakonna direktorite nõupidamine.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 8 läheb 3.klass ekskursioonile Pärnusse.
  • Kell 12 tutipäeva ehk viimase koolikella aktus aulas 9.klassile.
  • Kell 12 läheb 1A klass Tartusse võimlemispeole.
  • Õpetaja Merilin Kurg ei ole koolis perekondlikel põhjustel.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 8 aulas direktori vastuvõtt parimatele 2.-3.klassi õppuritele koos vanematega.
  • Kell 8.45 läheb 6.klassi 8 õpilast + õpetaja Maiu Pajumets Haanjasse KEAT – projekti lõpuüritusele.
  • Kell 10.45 läheb 2.klass Nopri talumeiereisse.
  • Peale 3.tundi läheb 7.klass 2-päevasele parvematkale Emajõele.
  • Kell 16 kutsetega vallavanema vastuvõtt Rogosi mõisas parimatele õppuritele.

NELJAPÄEVAL

  • 7.klass Emajõel parvematkal.
  • 6.klass läheb kell 9 ekskursioonile Valga Militaarmuuseumi.
  • 1.-3.klassil toimub 2.-3.tunni ajal seitsmevõistlus.

REEDEL

  • Kell 9 aulas loovtööde kaitsmine.
  • Koolipäev lõpeb kell 12, bussid koju.
  • Kell 12 lähevad õpetajad Lätimaale Lizumsi kooli õppekäigule.

LAUPÄEVAL

  • Rõuge valla laulu- ja tantsupidu Misso laululaval algusega kell 16. Kooli kooride bussid väljuvad kell 10 Rõuge kiriku platsilt proovidesse.

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

  • Esmaspäeval, 3.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam eesti keelest.
  • Esmaspäeval, 3.juunil 1.-8.klassi õpilastel õuesõppepäev.
  • Esmaspäeval, 3.juunil läheb 3.klass Pokumaale.
  • Esmaspäevast, 3.juunist kuni kolmapäeva, 5.juunini toimub 1A+B klassile Voki küla looduslaager.
  • Teisipäeval, 4.juunil 2.klass Paganamaal.
  • Teisipäeval, 4.juunil kell 14 direktori vastuvõtt aulas 4.-9.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 5.juunil 1.-2.tund robootika 5.klassile ja 3.-4.tund robootika 3.klassile.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 10 läheb 5.klass matkale Viitinasse.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 10 lähevad 4A+B klass KIK projekti raames Piusale.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 robootikute klassiõhtu.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 õppenõukogu.
  • Neljapäeval, 6.juunil kell 10.30 lähevad 1A+B klassid Sännasse.
  • Reedel, 7.juunil kooliaasta lõpetamine, aktus ja klassijuhataja tund.
  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Esmaspäeval, 10.juunil läheb 8.klass KIK-projekti raames Siksäli.
  • Esmaspäeval, 10.juunil ja teisipäeval, 11.juunil 1.-7.klassi õpilastele e-õppepäevad.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • Stiilinädal: riietus üheksakümnendad.
  • Kell 14 mälestatkse taanlaste lahingu aastapäeval Rõuges taanlaste mälestusmärgi juures. lahingus hukkunuid, osalevad noorkotkad ja kodutütred.

TEISIPÄEVAL

  • Stiilinädal: inglid ja deemonid.
  • Kell 13 osaleb huvijuht Inge Mälzer Tsentris Võru maakonna ettevõtlusõppe ja ettevõtlikkuse koostöövõrgustiku kohtumisel.

KOLMAPÄEVAL

  • Stiilinädal: must ja valge.
  • Kell 8 lähevad 1A+B klass sipsikute laagri raames Karilatsi.
  • Kell 9 lähevad 4A+B klass ekskursioonile Elistvere loomaparki ja AHHAAsse.
  • Kell 9.15 läheb 5.klass 2-päevasele ekskursioonile Setumaale.

NELJAPÄEVAL

  • Stiilinädal: araabia.
  • 5.klass Setumaa ekskursioonil.
  • 1A+B klassil sipsikute laager.
  • 2.klassil lugemisöö.

REEDEL

  • Stiilinädal: metsik lääs.
  • Huvijuht Inge Mälzer Tallinnas ettevõtlusõppe kavandamise ja metoodika ning reflektsiooni koolitusel.

LAUPÄEVAL

  • Võru Roboti Tsõõr, osalevad robootikaringi õpilased.

PÜHAPÄEVAL

  • 1A klassi õpilased osalevad Tartu võimlemispeo proovil.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 27.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil.
  • Esmaspäeval, 27.mail kell 11.30 lähevad noorkotkad tähistama aastapäeva Tartusse lennuakadeemiasse.
  • Esmaspäeval, 27.mail õpetaja Ando Tuul`t ei ole.
  • Teisipäeval, 28.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil ja peol.
  • Teisipäeval, 28.mail kell 12 viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 8 aulas direktori vastuvõtt 2.-3.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail Rõuge vallavanema vastuvõtt parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 9 – 18 KEAT lõpuüritus Haanjas 6.klassile.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 10.45 – 15 läheb 2.klass Nopri Talumeiereisse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.
  • Neljapäeval, 30.mail kell 9 läheb 6.klass ekskursioonile Valga militaarmuuseumi.
  • Neljapäeval, 30.mail 1.-3.klassi seitsmevõitlus.
  • Reedel, 30.mail kell 9 toimub loovtööde kaitsmine aulas.
  • Reedel, 31.mail lõpeb koolipäev kell 12, töötajate õppekäik Lizumsi kooli.
  • Laupäeval, 1.juunil Rõuge valla laulu- ja tantsupidu Missos, kell 11 algavad proovid ja kell 16 pidu. Osalevad Rõuge kooli koorid ja tantsijad.
  • Esmaspäeval, 3.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam eesti keelest.
  • Esmaspäeval, 3.juunil 1.-8.klassi õpilastel õuesõppepäev.
  • Esmaspäeval, 3.juunil läheb 3.klass Pokumaale.
  • Esmaspäevast, 3.juunist kuni kolmapäeva, 5.juunini toimub 1A+B klassile Voki küla looduslaager.
  • Teisipäeval, 4.juunil 2.klass Paganamaal.
  • Teisipäeval, 4.juunil kell 14 direktori vastuvõtt aulas 4.-9.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 10 lähevad 4A+B klass KIK projekti raames Piusale.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 robootikute klassiõhtu.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 õppenõukogu.
  • Reedel, 7.juunil kooliaasta lõpetamine, aktus ja klassijuhataja tund.
  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Esmaspäeval, 10.juunil läheb 8.klass KIK-projekti raames Siksäli.
  • Esmaspäeval, 10.juunil ja teisipäeval, 11.juunil 1.-7.klassi õpilastele e-õppepäevad.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 9.klassil esmaabi koolitus 1. Ja 7.tunni ajal.
  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klass selle õppeaasta viimasele ujumisele.
  • Kell 17.30 toimub Rõuge Põhikooli hoolekogu koosolek ja pärast seda MTÜ Rõuge Kool koosolek.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt aulas.

KOLMAPÄEVAL

  • 1.-2.tunni ajal teevad 6.klassi õpilased eesti keele tasemetööd.
  • Kell 9 Rõuge jäähokiväljakul Võru maakonna 1.-3.klassi jalgpalliturniir.
  • Kell 12.30 toimub Rajaleidja keskuses ümarlauad, kus osalevad eripedagoog Maie Oppar ja õppealajuhataja Ere Käis.
  • Kell 17 toimub projekti Zackathon töökoosolek, osaleb huvijuht Inge Mälzer.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 9 – 12 matemaatika prooveksam 9.klassil.
  • Kell 14 Rõuge kooli aulas haridus- ja sotsiaalkomisjoni ühine koosolek.

REEDEL

  • Kell 8 lähevad 3.klassi õpilased Kiidjärvele KIK projekti raames Sipelgariigi õppekäigule.
  • Kell 10 lähevad 6.klassi õpilased KIK projekti raames Otepää kõrgustiku ja looduspargi õppekäigule.

LAUPÄEVAL

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

  • Esmaspäeval, 20.mail kell 13.40 toimub aulas 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Teisipäeval, 21.mail kell 13 osaleb huvijuht Inge Mälzer Tsentris Võru maakonna ettevõtlusõppe ja ettevõtlikkuse koostöövõrgustiku kohtumisel.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Kolmapäeval, 22.mail kell 9 lähevad 4A+B klass Elistvere loomaparki ja AHHAAsse.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail läheb 5.klass ekskursioonile Setumaale.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 24.mail toimub 1A+B klassi Sipsikute laager.
  • Neljapäeval, 23.mail toimub 2.klassi lugemisöö.
  • Reedel, 24.mail huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Laupäeval osalevad õpilased Võru Roboti Tsööril.
  • Pühapäeval, 26.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil.
  • Esmaspäeval, 27.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil.
  • Teisipäeval, 28.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil ja peol.
  • Teisipäeval, 28.mail kell 12 viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 8 aulas direktori vastuvõtt 2.-3.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail Rõuge vallavanema vastuvõtt parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 9 – 18 KEAT lõpuüritus Haanjas 6.klassile.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 10.45 – 15 läheb 2.klass Nopri Talumeiereisse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.
  • Neljapäeval, 30.mail kell 9 läheb 6.klass ekskursioonile Valga militaarmuuseumi.
  • Neljapäeval, 30.mail 1.-3.klassi seitsmevõitlus.
  • Reedel, 31.mail lõpeb koolipäev kell 12, töötajate õppekäik Lizumsi kooli.
  • Laupäeval, 1.juunil Rõuge valla laulu- ja tantsupidu Missos, kell 11 algavad proovid ja kell 16 pidu. Osalevad Rõuge kooli koorid ja tantsijad.
  • Esmaspäeval, 3.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam eesti keelest.
  • Esmaspäeval, 3.juunil 1.-8.klassi õpilastel õuesõppepäev.
  • Esmaspäeval, 3.juunil läheb 3.klass Pokumaale.
  • Esmaspäevast, 3.juunist kuni kolmapäeva, 5.juunini toimub 1A+B klassile Voki küla looduslaager.
  • Teisipäeval, 4.juunil 2.klass Paganamaal.
  • Teisipäeval, 4.juunil kell 14 direktori vastuvõtt aulas 4.-9.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 10 lähevad 4A+B klass KIK projekti raames Piusale.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 robootikute klassiõhtu.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 õppenõukogu.
  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest.
  • Pühapäeval, 16.juunil Võrumaa laulu- ja tantsupidu Kubijal.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.

Alamkategooriaid

talv.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool