NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 9.klassil esmaabi koolitus 1. Ja 7.tunni ajal.
  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klass selle õppeaasta viimasele ujumisele.
  • Kell 17.30 toimub Rõuge Põhikooli hoolekogu koosolek ja pärast seda MTÜ Rõuge Kool koosolek.

TEISIPÄEVAL

  • Kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt aulas.

KOLMAPÄEVAL

  • 1.-2.tunni ajal teevad 6.klassi õpilased eesti keele tasemetööd.
  • Kell 9 Rõuge jäähokiväljakul Võru maakonna 1.-3.klassi jalgpalliturniir.
  • Kell 12.30 toimub Rajaleidja keskuses ümarlauad, kus osalevad eripedagoog Maie Oppar ja õppealajuhataja Ere Käis.
  • Kell 17 toimub projekti Zackathon töökoosolek, osaleb huvijuht Inge Mälzer.

NELJAPÄEVAL

  • Kell 9 – 12 matemaatika prooveksam 9.klassil.
  • Kell 14 Rõuge kooli aulas haridus- ja sotsiaalkomisjoni ühine koosolek.

REEDEL

  • Kell 8 lähevad 3.klassi õpilased Kiidjärvele KIK projekti raames Sipelgariigi õppekäigule.
  • Kell 10 lähevad 6.klassi õpilased KIK projekti raames Otepää kõrgustiku ja looduspargi õppekäigule.

LAUPÄEVAL

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

  • Esmaspäeval, 20.mail kell 13.40 toimub aulas 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Teisipäeval, 21.mail kell 13 osaleb huvijuht Inge Mälzer Tsentris Võru maakonna ettevõtlusõppe ja ettevõtlikkuse koostöövõrgustiku kohtumisel.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Kolmapäeval, 22.mail kell 9 lähevad 4A+B klass Elistvere loomaparki ja AHHAAsse.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail läheb 5.klass ekskursioonile Setumaale.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 24.mail toimub 1A+B klassi Sipsikute laager.
  • Neljapäeval, 23.mail toimub 2.klassi lugemisöö.
  • Reedel, 24.mail huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Laupäeval osalevad õpilased Võru Roboti Tsööril.
  • Pühapäeval, 26.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil.
  • Esmaspäeval, 27.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil.
  • Teisipäeval, 28.mail osalevad 1A klassi õpilased Tartu võimlemispeo proovil ja peol.
  • Teisipäeval, 28.mail kell 12 viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 8 aulas direktori vastuvõtt 2.-3.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail Rõuge vallavanema vastuvõtt parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 9 – 18 KEAT lõpuüritus Haanjas 6.klassile.
  • Kolmapäeval, 29.mail kell 10.45 – 15 läheb 2.klass Nopri Talumeiereisse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.
  • Neljapäeval, 30.mail kell 9 läheb 6.klass ekskursioonile Valga militaarmuuseumi.
  • Neljapäeval, 30.mail 1.-3.klassi seitsmevõitlus.
  • Reedel, 31.mail lõpeb koolipäev kell 12, töötajate õppekäik Lizumsi kooli.
  • Laupäeval, 1.juunil Rõuge valla laulu- ja tantsupidu Missos, kell 11 algavad proovid ja kell 16 pidu. Osalevad Rõuge kooli koorid ja tantsijad.
  • Esmaspäeval, 3.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam eesti keelest.
  • Esmaspäeval, 3.juunil 1.-8.klassi õpilastel õuesõppepäev.
  • Esmaspäeval, 3.juunil läheb 3.klass Pokumaale.
  • Esmaspäevast, 3.juunist kuni kolmapäeva, 5.juunini toimub 1A+B klassile Voki küla looduslaager.
  • Teisipäeval, 4.juunil 2.klass Paganamaal.
  • Teisipäeval, 4.juunil kell 14 direktori vastuvõtt aulas 4.-9.klassi parimatele õpilastele.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 10 lähevad 4A+B klass KIK projekti raames Piusale.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 robootikute klassiõhtu.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 15.30 õppenõukogu.
  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest.
  • Pühapäeval, 16.juunil Võrumaa laulu- ja tantsupidu Kubijal.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Pildistamine kell 9 – 12.30
  • Kell 13 Jalgpalligolfi võistlused – loovtöö.
  • Kell 13.30 lähevad 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop puhkab 7.-14.mai.
  • 5.klass läheb kell 8 jalgrattamatkale.
  • Kell 9 – 12 toimub 9.klassil proovieksam eesti keelest.
  • Kell 11 Aigar Piho Hollandi külalised tutvumas kooliga.

KOLMAPÄEVAL

  • 2.tunni ajal 3.klassi tasemetöö eesti keelest.
  • Maakonna jooksukross Kubijal.
  • Kell 18.30 toimub energiaklassis 9.klassi lastevanemate koosolek lõpetamise teemal.

NELJAPÄEVAL

  • Parimate reis Hiiumaale.
  • Kell 9.30 lähevad 1A+B klass Võrru lasteraamatukokku.

REEDEL

  • Parimate resi Hiiumaale.
  • 8.klassi loovtööde esitamise tähtaeg.

LAUPÄEVAL

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

  • Esmaspäeval, 13.mail lähevad 2.-3.klass sel õppeaastal viimast korda ujuma.
  • Teisipäeval, 14.mail kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt.
  • Kolmapäeval, 15.mail kell 9 Rõuge kunstmuruväljakul maakonna jalgpalliturniir 1.-3.klassile.
  • Kolmapäeval, 15.mail kell 17 osaleb huvijuht Inge Mälzer Zackathon-projekti koosolekul.
  • Neljapäeval, 16.mail kell 9 – 12 matemaatika proovieksam 9.klassile.
  • Neljapäeval, 16.mail noorkotkaste ja kodutütarde tuletõrje võistlus Vastseliinas.
  • Neljapäeval, 16.mail kell 14 Rõuge valla haridus- ja sotsiaalkomisjoni ühine koosolek Rõuge kooli aulas.
  • Reedel, 17.mail kell 8 läheb 3.klass KIK projekti raames Sipelgariiki.
  • Reedel, 17.mail kell 10 läheb 6.klass KIK projekti raames Otepää loodusparki.
  • Muudetud! Esmaspäeval, 20.mail kell 13.40 toimub aulas 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Kolmapäeval, 22.mail kell 8 lähevad 4A+B klass Palamusele ja Elistvere loomaparki.
  • Reedel, 24.mail huvijuht Inge Mälzer ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Teisipäeval, 28.mail viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.
  • Neljapäeval, 30.mail kell 9 läheb 6.klass ekskursioonile Valga militaarmuuseumi.
  • Laupäeval, 1.juunil Rõuge valla laulu- ja tantsupidu Missos.
  • Esmaspäeval, 3.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam eesti keelest.
  • Esamaspäeval, 3.juunil 1.-8.klassi õpilastel õuesõppepäev.
  • Kolmapäeval, 5.juunil kell 10 lähevad 4A+B klass KIK projekti raames Piusale.
  • Esmaspäeval, 10.juunil kell 10 toimub 9.klassile lõpueksam matemaatikast.
  • Teisipäeval, 11.juunil 1.-8.klassi õpilaste kooliaasta lõetamine: aktus ja klassijuhataja tund.
  • Neljapäeval, 13.juunil kell 10 toimub lõpueksam 9.klassile valikainest.
  • Pühapäeval, 16.juunil Võrumaa laulu- ja tantsupidu Kubijal.
  • Kolmapäeval, 19.juunil kell 18 põhikooli lõpetajate lõpuaktus.

ESMASPÄEVAL

  • Esmaaabi koolitus: 6.klassile KEAT raames Kätlin Pilt 2.-4.tund ja Riina Paat 2.tund 1.-3.klass, 3.tund 4.-5.klass ning 4.tund 7.-8.klass aulas.
  • 9.klass ekskursioonil Prahas.
  • 2.-3.klass lähevad kell 13.30 ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • 9.klass Prahas reisil.

KOLMAPÄEVAL

  • Noortekohtumiste projekt”Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.Keskkooliga Oru külakeskuses.

NELJAPÄEVAL

  • Noortekohtumiste projekt”Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.Keskkooliga Oru külakeskuses.
  • Õpetaja Terje Raju 2.-10.mai pihkusel.

REEDEL

  • Noortekohtumiste projekt”Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.Keskkooliga Oru külakeskuses.

LAUPÄEVAL

  • Noortekohtumiste projekt”Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.Keskkooliga Oru külakeskuses.
  • Nupula vabariiklik finaal.

PÜHAPÄEVAL

  • Noortekohtumiste projekt”Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.Keskkooliga Oru külakeskuses.

EELINFO

  • Esmaspäeval, 6.mail koolis fotograaf, klassipiltide tegemine.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop 7.-14.mai puhkusel.
  • Teisipäeval, 7.mail eesti keele proovieksam 9.klassil eesti keelest kell 9 – 12.
  • Kolmapäeval, 8.mail Võru maakonna kevadine jooksukross Kubijal.
  • Neljapäeval, 9.mail ja reedel, 10.mail parimate õpilaste preemiareis Hiiumaale.
  • Reedel, 10.mail 8.klassi loovtööde esitamise tähtaeg.
  • Teisipäeval, 14.mail kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt.
  • Neljapäeval, 16.mail kell 9 – 12 matemaatika proovieksam 9.klassile.
  • Neljapäeval, 16.mail noorkotkaste ja kodutütarde tuletõrje võistlus Vastseliinas.
  • Reedel, 17.mail läheb 3.klass KIK projekti raames Sipelgariiki.
  • Teisipäeval, 21.mail 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Teisipäeval, 28.mail viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

  • 3.-4 tund 9.klassile kodanikuhariduslik tund Eesti Noorteühenduste Liidu poolt.
  • Õpetaja Merilin Kurg 15.-18.aprill puhkusel.
  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Direktor Toomas Raju koolijuhtide nõupidamisel alates kella 10-st.
  • Kell 11.30 lähevad 5.-9.klassi õpilased Võrru Kandlesse vaatama filmi Ott Tänakust.

KOLMAPÄEVAL

  • Kell 10.30 läheb 3.klass õppekäigule Võru Päästekomandosse.
  • 3.tunni ajal koolikontsert Pärimusmuusika Aidalt – Meelika Hainsoo ja Celia Roose “Laulvad kalendripühad”.
  • 1A klass läheb matkama.

NELJAPÄEVAL

  • Digipädevuste test 9.klassile kell 8.30 – 10.45 ja 8.klassile 10.55 – 12.55.
  • Vana aja koolitund 2.klassile kell 9.30 – 10.30 ja 3.klassile kell 11 – 12.
  • Noorkotkaste ja kodutütarde jüripäeva matkamäng Vastseliinas alates kella 14-st.

REEDEL

  • Kevadine koolivaheaeg 19.- 28.aprill.

EELINFO

  • Huvijuht Inge Mälzer 25.-26.aprill ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Reedel, 26.aprillil RENE retk noorkotkastele ja kodutütardele.
  • 27.- 30.aprill on 9.klass koos klassijuhataja Inge Mälzeriga koolilõpureisil Prahas.
  • Esmaspäeval, 29.aprillil esmaabi koolitus: 2.-4.tund KEAT raames 6.klassile Kätlin Pilt ja Riina Paat 2.tund 1.-3.klass, 3.tund 4.-5.klass, 4.tund 7.-8.klass.
  • Noortekohtumiste projekt “Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.keskkooliga 1.-5.mai Oru külakeskuses.
  • Õpetaja Terje Raju 2.-10.mai puhkusel.
  • Laupäeval, 4.mail 7.klasside Nuputa finaalvõistlus.
  • Laupäeval, 7.mail ja pühapäeval, 8.mail FLL Tartus.
  • Esmaspäeval, 6.mail koolis fotograaf, klassipiltide tegemine.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop 7.-14.mai puhkusel.
  • Teisipäeval, 7.mail eesti keele proovieksam 9.klassil eesti keelest kell 9 – 12.
  • Kolmapäeval, 8.mail Võru maakonna kevadine jooksukross Kubijal.
  • Neljapäeval, 9.mail ja reedel, 10.mail parimate õpilaste preemiareis Hiiumaale.
  • Reedel, 10.mail 8.klassi loovtööde esitamise tähtaeg.
  • Teisipäeval, 14.mail kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt.
  • Neljapäeval, 16.mail kell 9 – 12 matemaatika proovieksam 9.klassile.
  • Neljapäeval, 16.mail noorkotkaste ja kodutütarde tuletõrje võistlus Vastseliinas.
  • Reedel, 17.mail läheb 3.klass KIK projekti raames Sipelgariiki.
  • Teisipäeval, 21.mail 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Teisipäeval, 28.mail viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.

NÄDAL KOOLIS:

ESMASPÄEVAL

  • Kell 13.30 läheb 2.-3.klass ujuma.

TEISIPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • Kell 12 läheb eripedagoog Maie Oppar ainesektsiooni koosolekule Võrru.

KOLMAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • 2.-3.tunni ajal projekti Vaikuse minutid testid 8.-9.klassidele.
  • Kell 10 – 12 tutvub koolimajaga uus 1.klass.
  • Robootika ringi ei toimu, Triinu Grossmann õppereisil.
  • Kell 13.40 läheb 1A klass lasteaeda ujuma.
  • 5.-7.tund lastekoori proov.

NELJAPÄEVAL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • Kell 8.15 – 13.30 lastekooride teine ettelaulmine Võru Kandles.
  • 8.klass klassiekskursioonil Rootsis.
  • 2.klassi klassiõhtu kell 15.30 – 18.

REEDEL

  • Huvijuht Inge Mälzer koolitusreisil Kreekas Ateenas.
  • 8.klass klassiekskursioonil Rootsis.
  • 4B klassi klassiõhtu algusega kell 15.

LAUPÄEVAL

  • 8.klass klassiekskursioonil Rootsis.
  • Tähelepanu, Start võistkond finaalvõistlusel Tartus.

PÜHAPÄEVAL

EELINFO

  • 15.-18.aprillini õpetaja Merilin Kurg puhkusel.
  • Esmaspäeval, 15.aprillil 3.-4.tund kodanikuhariduslik koolitund 9.klassile.
  • Teisipäeval, 16.aprillil läheb direktor Toomas Raju kell 10 nõupidamisele.
  • Teisipäeval, 16.aprillil kell 12 lähevad 5.-9.klassi õpilased vaatama filmi Ott Tänakust Võru Kandlesse.
  • Kolmapäeval, 17.aprillil 3.tunni ajal koolikontsert 4.-6.klassi õpilastele “Laulvad kalendripühad” (Pärimusmuusika Ait, Meelika Hainsoo ja Celia Roose).
  • Kolmapäeval, 17.aprillil kell 10.30 – 12.30 läheb 3.klass õppekäigule Võru Päästekomandosse.
  • Neljapäeval, 18.aprillil kell 8.30 – 10.45 digipädevuste test 9.klassile ja kell 10.55 – 12.55 test 8.klassile.
  • Neljapäeval, 18.aprillil kell 9.30 – 10.30 ja 11 – 12 vana aja koolitund 2. Ja 3.klassile.
  • Neljapäeval, 18.aprillil nooremate noorkotkaste ja kodutütarde jüripäeva matkamäng kell 14 Vastseliinas.
  • Koolivaheaeg 19.- 28.aprill.
  • Huvijuht Inge Mälzer 25.-26.aprill ettevõtlusõppe koolitusel Tallinnas.
  • Reedel, 26.aprillil RENE retk noorkotkastele ja kodutütardele.
  • 27.- 30.aprill on 9.klass koos klassijuhataja Inge Mälzeriga koolilõpureisil Prahas.
  • Esmaspäeval, 29.aprillil esmaabi koolitus: 2.-4.tund KEAT raames 6.klassile Kätlin Pilt ja Riina Paat 2.tund 1.-3.klass, 3.tund 4.-5.klass, 4.tund 7.-8.klass.
  • Noortekohtumiste projekt “Saan looduses hakkama” koos Tallinna 53.keskkooliga 1.-5.mai Oru külakeskuses.
  • Õpetaja Terje Raju 2.-10.mai puhkusel.
  • Laupäeval, 4.mail 7.klasside Nuputa finaalvõistlus.
  • Laupäeval, 7.mail ja pühapäeval, 8.mail FLL Tartus.
  • Esmaspäeval, 6.mail koolis fotograaf, klassipiltide tegemine.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskop 7.-14.mai puhkusel.
  • Teisipäeval, 7.mail eesti keele proovieksam 9.klassil eesti keelest kell 9 – 12.
  • Kolmapäeval, 8.mail Võru maakonna kevadine jooksukross Kubijal.
  • Neljapäeval, 9.mail ja reedel, 10.mail parimate õpilaste preemiareis Hiiumaale.
  • Reedel, 10.mail 8.klassi loovtööde esitamise tähtaeg.
  • Teisipäeval, 14.mail kell 8.55 koolikontsert Sissi Benitalt ja Jessica Karilt.
  • Neljapäeval, 16.mail kell 9 – 12 matemaatika proovieksam 9.klassile.
  • Neljapäeval, 16.mail noorkotkaste ja kodutütarde tuletõrje võistlus Vastseliinas.
  • Reedel, 17.mail läheb 3.klass KIK projekti raames Sipelgariiki.
  • Teisipäeval, 21.mail 8.klassi loovtööde kaitsmine.
  • Kolmapäeval, 22.mail ja neljapäeval, 23.mail 8.klassi parvematk Emajõel.
  • Teisipäeval, 28.mail viimase koolikella aktus 9.klassile.
  • Teisipäeval, 28.mail 3.klass ekskursioonil Pärnusse.
  • Kolmapäeval, 29.mail ja neljapäeval, 30.mail 7.klassi parvematk Emajõel.

Alamkategooriaid

talv.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool