• 2.-3.klassi ujumine kell 13.30

TEISIPÄEVAL

• Kell 9 algab Võru maakonna 6.-9.klassi poiste saalijalgpalli alagrupi mängud Rõuge spordisaalis.

• Lastekoori proov 7.-8.tund

NELJAPÄEVAL

• Võru maakonna 6.-9.klassi tüdrukute saalijalgpalli võistlused Võru spordihoones.
  • Kell 10.30 läheb 2.klass Metsavenna talu kelgumäele.

REEDEL

• Kodutütarde organisatsiooni 87.aastapäev – vormikandmispäev ja kringil söömine 6.tunni ajal vene keele klassis.
  • 1.-4.klass läheb kell 11.30 Võrru kinno vaatama filmi “Lotte ja kadunud lohed”.
  • Lastekoori proov 6.-7.tund.
  • Beyblade mängude võistlus 7.-8.tund aulas.
  • 1A klassi klassiõhtu kell 14 – 17.
  • Rahvatantsu pererühma laager kell 15.30 – 18.

PÜHAPÄEVAL

• Pokumaal kodutütarde sünnipäevapidu. Osalevad Karin Siig, Brigitta Kostabi ja Anu Kukk.

EELINFO

• Teisipäeval, 22.jaanuaril kell 8.30 läheb lastekoor ettelaulmisele Võru Kandlesse.
  • Kolmapäeval, 23.jaanuaril kell 10 poistekoori laulupäev koos Antsla ja Parksepaga.
  • Neljapäeval, 24.jaanuaril ja reedel, 25.jaanuaril Inge Mälzer ettevõtluskooitusel.
  • Reedel, 25.jaanuaril kell 16-st kuni laupäeva, 26.jaanuari kella 13-ni Võru maakonna algajate noorkotkaste ja kodutütarde laager Rõuge koolimajas.
  • Esmaspäeval, 28.jaanuaril kell 9 muusikatund Tanja Mihhailova – Saarega ja Mihkel Mattiseniga.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 12 on 1.-2.klass Võru Kandles vaatamas etendust “Sipsik”.
  • Teisipäeval, 29.jaanuaril kell 9 lähevad 5.-6.klass Otepää Winterplace.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril maakonna Nuputa võistlus.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril eesti keele olümpiaad.
  • Neljapäeval, 31.jaanuaril 6.klassi inglise keele võistlus.
  • Reedel, 1.veebruaril 4.-5.tund 6.klassi KEATi raames Päästeameti koolitus.
  • Pühapäeval, 3.veebruaril rahvatantsu pererühmade esimene ülevaatus.

NÄDAL KOOLIS

ESMASPÄEVAL

• 2.-3.klass läheb ujuma kell 13.30.

KOLMAPÄEVAL

• Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tartu SPARK, sTARTUp hubis ja Tallinnas superministeeriumis.
  • Võrumaa Õpilasesinduste Liidu koosolek kell 12 Värskas.

NELJAPÄEVAL

• Huvijuht Inge Mälzer koolitusel seoses projektiga Zackhaton Tehnopolis, Startup`is, Telliskivi loomelinnakus Lift 99-s.
  • 4.klasside õpilased lähevad kell 13.55 viima kingitust Võru loomade varjupaika.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

REEDEL

• Lastekoor läheb kell 10.30 Võru Kesklinna Kooli ühislaulmisele.
  • Rahvatantsurühm läheb kell 12.15 tantsulaagrisse Parksepa keskkooli.
  • Õpetaja Karin Siig läheb koos Karel ja Kaspar Kimmeliga kell 12 Vilniusse Vabadusjooksule Võrumaa esindajatena.
  • MF Burbel liikmed lähevad Tartusse õpilasfirmade müügikoolitusele.
  • Sotsiaalpedagoog Merle Piiskopi ei ole.

EELINFO

• Teisipäeval, 15.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside poiste saalijalgpalli meistrivõistluste alagrupp Rõuge spordisaalis.
  • Neljapäeval, 17.jaanuaril Võru maakonna 6.-9.klasside tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused Rõuge spordisaalis.
  • Reedel, 18.jaanuaril Kodutütarde organisatsiooni 87.aastapäev, vormikandmispäev ja sünnipäev 6.tunni ajal vene keele klassis.

Uuel aastal uusi mõtteid,
uusi rõõme, visadust,
hetki rõõmsaid,
hetki kauneid,
hästi palju armastust.

Pildiotsingu talvine rõuge tulemus

RÕUGE KOOLIPERE

JÕULUPIDU

kolmapäeval, 19.detsembril kell 18

spordisaalis.

Avatud kohvik.

Pärast näidendit, kontserti ja jõuluvana kinkide jagamist DISKO kella 21-ni.

ESMASPÄEVAL

• 4.klass viib läbi heategevuslikku jõululoteriid.
  • Jõulupeo proovid graafiku alusel spordisaalis.
  • 2.klassi jõuluõhtu kell 15.30.

TEISIPÄEVAL

• Jõulupeo proovid graafiku alusel spordisaalis.

KOLMAPÄEVAL

• Jõulupeo peaproov: kell 8 näidend, kell 9.15 kontserdi osa.
  • Bussid koju kell 12.
  • JÕULUPIDU KELL 18 spordisaalis. KOHVIK energiaklassis. PÄKAPIKUD võtavad kingipakke vastu alates KELLA 17-st EESTI KEELE KLASSIS. Pärast jõuluvana kinkide jagamist võimalik tantsida DISKOL kella 21-ni spordisaalis.

NELJAPÄEVAL

• Kell 8 JÕULUAKTUS ja TUNNUSTAMINE spordisaalis.
  • Kell 10 Eesti Kontserdi koolikontsert “Rännak läbi popmuusika ajaloo” keelpillikvarteti esituses.
  • Bussid koju kell 12.

• e-õppepäev.

LAUPÄEVAL

• MF Burbel Raplas õpilasfirmade laadal.

EELINFO

• Reedel, 28.detsembril lähevad noorkotkad ja kodutütred Nursist Lükka punkrilahingu mälestuskivi juurest kell 10 matkale.
  • Neljapäeval, 3.jaanuaril kell 9 õppenõukogu.

Alamkategooriaid