KIIDAME!

Võru maakonna jooksukrossil Kubijal saavutasid oma vanuseklassides

Anett Raat                   I koha

Ruben Sakhov             II koha

Karl Raju                    6. koha

 

 

 

Meie kooli poistekoor ja tütarlastekoor said pääsu Tallinnasse laulu- ja tantsupeole „Minu arm“.

Richard Opparit, kes saavutas 6.klasside ühiskonnaõpetuse e-olümpiaadil 4.koha maakonnas ja oli ainuke osaleja Rõuge Põhikoolist.

Luisa Johansoni, kes märgiti ära parimate seas ettevõtlusteemaliste muinasjuttude võistlusel vabariigis.

Tähelepanu, Start võistkonda, kes saavuats vabariiklikus finaalis pääsu edasi finaali. Hoiame neile pöialt 13.aprillil.

7.klasside inglise keele võistrlusel osalejaid, parim koht maakonnas oli 5.koht.   

Võru maakonna matemaatika olümpiaadil saavutasid 

ELINA KAHAR II koha

NANSEN PALO III koha

KAIRA KAROLIN KANN 4.koha

Võru maakonna Nuputa võistlusel osales meie koolist 3 võistkonda:

I koha saavutasid – Nansen Palo, Karl Raju, Fred Kõlli.

5.koha – Miia Isabel Anipai, Kaira Karolin Kann, Elina Kahar.

6.koha – Teho Kangro, Ats Uder, Roland Suurmaa, Anna Elisabeth Ago.

 

Võru maakonna 6.klasside inglise keele võistlusel saavutasid 4.koha Meeli Org, Sven Pütsep ja Carmen Jõekalda.

Võru maakonna füüsika olümpiaadil saavutasid põhikooli arvestuses

Eliise Viling III koha

Lisette Heitur IV koha.

 

Võru maakonna keemia olümpiaadil saavutas põhikooli arvestuses

Eliise Viling IV koha.

 

Rõuge Põhikooli jalgpalli võistkond saavutas Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.klassi saalijalgpalli meistriliiga finaalvõistlustel noormeestele VI koha koosseisus:

Lukas Vahter, Toomas Kangro, Jaagup Kurm, Ronaldo Mahlapuu, Ragnar Must, Ailar Kender, Emil Elrond Karu, Ruben Sakhov. Juhendaja Toomas Raju.

 

Võrumaa noorkotkaste ja kodutütarde maakondlikul suusavõistlustel saavutas

NK 13 - 15 Nansen Palo II koha.

NK 7 - 12 Audun Palo II koha.

 

Rõuge rühm rühmade arvestuses II koha ja rühmadevahelises teatesuusatamises III koha:

võistlesid veel Mattias Kuklane, Kelil Liis Koobakene, Terje Reilson, Kristo Teder, Triinu Heinsoo, Teele Org, Kristjan Teder, Joosep Kurm. 

 

Võru maakonna 6.-9.klasside tüdrukute saalijalgpalli MEISTER on meie kooli võistkond koosseisus:

Elina Kahar, Brigitta Kostabi, Gajanee Chilingaryan, Kelly Lembla, Anu Kukk, Airis Piigli, Miia Isabel Anipai, Kaira Karolin Kann, Elisa Laura Saaron, treener Sandra London.

 

Võru maakonna 6.-9.klasside poiste saalijalgpalli hõbe on meie kooli I võistkond koosseisus:

Jaagup Kurm, Ronaldo Mahlapuu, Toomas Kangro, Lukas Vahter, Ruben Sakhov, Ragnar Must, Emil Elrond Karu, Ailar Kender.

 

5.koha saavutas turniiril Rõuge Põhikooli II võistkond koosseisus:

Andreas Vesper, Rene Raat, Priit Pettai, Rando Mahlapuu, Karl Raju, Kenti Männiste, Kermo Orgla, Raiko Toomsalu.

Mõlemaid poiste võistkondi juhendas Toomas Raju.

 

 

hea ja väga hea õppeedukuse ja hea käitumise eest I poolaastal järgmistele õpilastele:

  1. klass
  1. Beti Helekivi
  2. Jessica Jaaska
  3. Saskia Janson
  4. Kirke Elanor Karu
  5. Gert Raju
  6. Rayan Sakhov
  7. Maria Saaron
  8. Marii Eliise Tooding
  9. Endrik Traks
  10. Mia Marii Võsumägi
  11. Carmen Iris Young
  1. klass
  1. Kristo Teder
  2. Milja Miia Allas
  3. Kirilee Grossmann
  4. Liisa Heinsoo
  5. Audun Palo
  6. Kädy Pindmaa
  7. Rica-Carita Pähn

4.a klass

  1. Joann Artur Anipai
  2. Tereza Chilingaryan
  3. Carlos Jaaska
  4. Luisa Johanson
  5. Ethel Lääts
  6. Maribel Mee
  7. Teele Org
  8. Karolin Pütsep
  9. Grete Schmeiman
  10. Gerda-Lotta Toming

4.b klass

  1. Mari-Liis Allas
  2. Triinu Heinsoo
  3. Mirjam Hirvesoo
  4. Marian Jaaska
  5. Andleer Pall
  6. Anett Raat
  7. Linnet Vahter
  8. Jan Markkus Võsumägi
  9. Loore Eliise Välimets

5.klass

  1. Anna Elisabeth Ago
  2. Keili Liis Koobakene
  3. Markus Mark
  4. Marta Parv
  5. Roland Suurmaa

6.klass

  1. Carmen Jõekalda
  2. Meeli Org
  3. Lasse Janson
  4. Sven Pütsep
  5. Fred Kõlli
  6. Andres Viling
  7. Kaspar Kimmel
  8. Richard Oppar
  9. Ats Uder
  10. Andro Pall
  11. Karoliina Kruuse

7.klass

  1. Miia Isabel Anipai
  2. Anett Jeedas
  3. Elina Kahar
  4. Kaira Karolin Kann
  5. Nansen Palo
  6. Elisa Laura Saaron
  7. Arvo-Martin Ülper

8.klass

  1. Annabel Viks

9.klass

  1. Eiise Viling
  2. Emma Anete Samuel
   
 
   
talv.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool