Tugispetsialistid

Tugiteenuseid osutab Rõuge Koostöökeskus.

Maie Oppar – juhataja tel 5138321

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Laivi Org- koolipsühholoog

Koolipsühholoog Laivi Org on Rõuge Põhikooli õpilaste päralt teisipäeviti ja reedeti. Sel ajal saavad lapsed ja lapsevanemad psühholoogiga aja kokku leppida ning vestelda.

Psühholoog võtab vastu ka teisipäeviti Haanja teenusekeskuse maja 2. korrusel kella 16.00-18.00. Eelnevalt aeg kindlasti kokku leppida See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karin Lubja – eripedagoog (vastavalt tunniplaanile E, K, N, R)

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merle Piiskop – sotsiaalpedagoog

E, K, N, R 8.00 – 15.30  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 5854 7429

 

 

Kooliõde Eda Sing viibib koolimajas esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 9 - 13 I korrusel kooliõe kabinetis. Info saamiseks võib kooliõele kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

HEV koordinaator Anneli Nagel.

 

Abiõpetaja Eve Maria Heero.

 

Tugiisik Siiri Männingu.

Tugiisik Elina Niido.

Tugiisik ja pikapäevarühma õpetaja Katrin Parv.

Tugiisik Marianne Suurmaa.

 

 

Tügisüsteemi dokumendid

 

sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool