Tugispetsialistid

Tugiteenuseid osutab Rõuge Koostöökeskus

Laivi Org- koolipsühholoog

Koolipsühholoog Laivi Org on Rõuge kooli päralt teisipäeviti kella 9-st 14-ni. Sel ajal saavad lapsed ja lapsevanemad psühholoogiga aja kokku leppida ning vestelda.

Psühholoog võtab vastu ka teisipäeviti Haanja teenusekeskuse maja 2. korrusel kella 16.00-18.00. Eelnevalt aeg kindlasti kokku leppida See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maie Oppar – eripedagoog (vastavalt tunniplaanile) tel 5138321 

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merle Piiskop – sotsiaalpedagoog

E, K, N, R 8.00 – 15.30  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 5854 7429

Merilin Kurg – nõustaja (eripedagoog) - (vastavalt tunniplaanile)

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Kooliõde Eda Sing viibib koolimajas esmaspäeviti kell 9 - 13 II korrusel sotsiaalpedagoogi kabinetis spordisaali kõrval. Info saamiseks võib kooliõele kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

HEV koordinaator Anneli Nagel töötab esmaspäevast reedeni kell 8 - 15.30 garderoobi kõrval asuvas väikeklassis.

 

Abiõpetaja Eve Maria Heero.

 

Tugiisik Siiri Männingu.

Tugiisik Elina Niido.

Tugiisik Katrin Parv.

Tugiisik Marianne Suurmaa.

 

 

Tügisüsteemi dokumendid

 

talv.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool