KIIDAME!

Noorkotkaid ja kodutütreid, kes olid palutud Rõuge rühmast maakondlikule tunnustusüritusele:

Anu Kukk

Triinu Heinsoo

Mirjam Hirvesoo

Karel Kimmel

Andreas Vesper

Rasmus Tšebotar

Kaspar Kimmel

Terje Reilson

Kaitseliidu tänukirjaga tänati neid noorkotkaid ja kodutütreid, kes on panustanud tegevusse üle 500 tunni:

Brigitta Kostabi

Toomas Kangro

Teho Kangro

KIIDAME!

Edu ja Tegu aasta parimate ettevõtlusõppe edendajate tunnustamisele 27.novembril Tallinnasse Kultuurikatlasse olid palutud ka meie kooli minifirma BRITEX ehk JAAGUP KURM ja ROBIN VALGE, kes tootsid eelmisel õppeaastal puidust disainlampe.

Kaitseliidu Võrumaa maleva noorkotkaste ja kodutütarde ringkonna võistlustel saavutas Rõuge Põhikooli võistkond kabes I koha ja males 4.koha.

Individuaalselt saavutasid males Nansen Palo I koha ja kabes Brigitta Kostabi I koha, Audun Palo II koha, Anu Kukk ja Andreas Vesper mõlemad III koha.

Võru maakonna noorkotkaste ja kodutütarde laskevõistlusel saavutas  individuaalse III koha saavutas õhkrelvast laskmisel Kaspar Kimmel.

Võrumaad esindanud Rõuge kooli tüdrukute võistkond saavutas vabariiklikul jalgpalli turniiril 6.koha.

Võru maakonna valikorienteerumise võistlustel saavutasid:

PD vanuseklassis Audun Palo 1.koha

PD vanuseklassis Nansen Palo 2.koha

PC vanuseklassis Andreas Vesper 5.koha

Harrastajate hulgas Triinu Heinsoo ja Mirjam Hirvesoo 3.koha.

KIIDAME!

7.klassi õpilased Elina Kahar ja Elisa Laura Saaron osalesid Koolipärimus 2018 tänuüritusel Eesti Kirjandusmuuseumis ja nende korjatud pärimus on trükitud ka uude väljaantud raamatusse.

sygis.jpg